Nedokážem dosiahnuť orgazmus-s chlapom

Príspevok v téme: Nedokážem dosiahnuť orgazmus-s chlapom
lienocka2

Ja mám ten problém, že neviem dosiahnuť orgazmus s chlapom. Aspoň doteraz sa mi to nestalo. Sama orgazmus dosiahnem, teda aspoň ten klitoriálny. Doteraz som si myslela, že bola chyba v chlapoch, lebo boli dosť egoistickí pri sexe. Ale môj terajší partner chce aby som sa mala dobre a dokáže má lízať celé hodiny, až dokedy si nemyslí, že som dosiahla orgazmus, keďže ho predstieram. Prve razy som ho nepredstierala a bol smutný z toho, že ma neuspokojil, tak potom som to vyskúšala a je spokojnejší. Mňa sex baví aj bez orgazmu a veľmi ma vzrušuje ten chlap aj keď ma dráždi jazykom, ale nikdy nedosiahnem vrchol. Sexom vrchol nehrozí vôbec ani zďaleka. Ďakujem za užitočné rady. Rada by som zažila orgazmus naozaj, aj keď len pri lízaní. Možno neskôr zažijem aj vaginálny :)

lienocka2

lollypop, neviem ti povedať presne, nikdy som to nestopovala :-) Ale odhadom možno takých 8 minút. Možno aj tých 10. Keď budeš cítiť, že už prichádza, tak sa dráždi na tom istom mieste, nepresúvaj prsty. A domorodec, to som tiež počula už od veľa báb, že si dráždia sami klitoris. Len nechcem, aby to bral tak, že on ma sám nedokáže urobiť, tak sa musím sama. Keď to nepôjde ani ďalej, tak to asi vyskúšam, ale zatiaľ ešte počkám a uvidíme. Som trpezlivá :-) Ketrin-najskôr som sa naozaj moc snažila. Ale teraz som dostatočne uvoľnená a nesilím to, vychutnávam si to. Neviem čím to bude.

domorodec

ahoj, mala som rovnaký problém. Kdesi som čítala, že vaginálny a klitoriálny orgasmus je to isté. Ide o to, že klitoris je omnoho väčší orgán ako je všeobecne rozšírené a ramená klitorisu obklopujú steny vagíny. Ja dosiahnem orgazmus pri sexe s mužom jedine sama, dráždením klitorisu. Kedysi som sa trochu hanbila, ale teraz mi to vyhovuje. (btw. počula som, že chlapov vzrušuje, ked sa žena dotýka sama seba.)

ketrin613

myslim si ze to je len v tebe,moc sa snazis,ja som mala tiez taky problem,ale ked som zacala viest partnerovu ruku tak ako by som sa robila ja sama tak uz problemy nemame,som uz dlho vydata a vyskusali sme vsetko mozne ,ale vaginalny orgazmus som nezazila,asi sme jedna taka a druha onaka

lollypop789

ahoj, ja ti s tym neviem pomoct, prepac ze sa aj tak zapojim,ale chcela by som vediet ze kolko ti trva kym dosiahnes ten klitoralny, ked to robis sama. lebo ja som to robila 10 min, stale som si myslela ze uz pride, ale nic, nvm, moznoze by to trebalo roiz dlhsie,a preto sa pytam... a este raz prepac, ze namiesto toho aby som ti poradila, ja chcem radu :)