orgazmus-ako dlho trva??

Príspevok v téme: orgazmus-ako dlho trva??
lollypop789

Ja by som sa chcela opyat, (a hlavne sa to tyka zien),ze ako dlho im trva kym dosiahnu orgazmus? ja som to este nikdy nemala, mam uz 20r. a staleho priatela,ale vcera ked som zacaal drazdit klitoris ( lebo ja nezyvyknem masturbovat,lebo ani vtedy nemam orgazmus), tak samozrejme bolo to prijemne, a robila som to asi 10 min., ale aj tak nic, cize som nvm ci som vadna alebo co

lollypop789

tak potom, to ze som to nedosiahla za takych 10 min. este neznamena ze som vadna???...lebo stale som citila, ze uz to asi pride ale nie

Inner

lollypop, tam nejde o cas. Ak potrebujes 6 minut, tak staci 6....niektore zeny potrebuju aj hodinu. Proste kym nebudes mat orgazmus ;-))

lollypop789

dakujem ze prispevky, ale vcera prave ze sa stalo to, ze som uz citila akoby sa to uz blizilo, a ptom bolo este lepsie, ale stale nie vrchol, a pri tom som sa uz nevedela dockat, a velmi chybal pri tom aj piriatel, ale nie to aby bol vo mne, ale aby som ho objala silno a tak

Inner

moze ist aj o fyzicku stranku - zena moze byt dokonale uvolnena a aj tak nemusi orgazmus dosiahnut. Moze ist napr. o hormony, pokles panvoveho dna, zle prekrvovanie ci nespravnu funkciu nervov v posve a klitorise... v niektorych pripadoch sa na dovod neschopnosti dosahovat orgazmus ani nepride... no nezufaj a trenuj ;-), skusaj nove veci... niekedy moze prist orgazmus az po porode... no este si mlada, casom sa lepsie spoznas...

m-i-n-o

na internete som cital ze niektore zeny nikdy v zivote nedosiahnu orgamzmus.. mnoho ludi sa pytalo ze preco.. orgazmus je o psychickom aledo dusevnom uvolneni ked zena ma cistu hlavu a nad nicim nerozmysla... vtedy dosahuje orgazmus