rast vlasov

Príspevok v téme: rast vlasov
danielaaa

mam taky problem, vlasy mi rastu len do urcitej dlzky a potom uz nechcu, staram sa o ne, uz ich nefarbim, rozne masky, vitaminy pravidelne podstrihavam a vlasy napriek tomu nechcu rast, skusala som vitaminy, drahe sampony, bola som ostrihana a behom roka mi narastli vlasy do urcitej dlzky a teraz uz dva roky nechcu dorast, moja kadernicka mi povedala, ze mi uz nedorastu ze kazdemu rastu vlasy do urcitej dlzky, potvrdilo mi to aj viacero kadernicok, mate niekto podobnu skusenost??, co by mi pomohlo??

danielaaa

mala som hnede vlasy 2 roky a bolo to to iste, teraz mam len blond melir vo svojich prirodzenych vlasoch a aj ten si nechavam vyrast, nefarbim si vlasy na blond

sewin333

baby presne toto iste trapilo aj mna, mala som blond vlasy a nie a nie aby mi aspon o centimeter narastli,odrastajuce vlasy som taktiež videla ale na dlžke sa to neprejavilo a to znamena ako to tu už bolo spominane-LAMANIE VLASU. prefarbila som si ich na hnedo co je moja prirodzena farba a pouzivam sampony a kondicionery na znicene vlasy, na lamajuce a vlasy mi pekne narastli za kratku dobu viditelne aj priatel mi to stale hovorí aj kamaratky. takže nefarbit,NEŽEHLIT-alebo aspon použivat kvalitne pripravky na zehlenie ale najlepšie vobec nezehlit,papajte zinok a bude to ok:)

danielaaa

mne praveze vlasy rastu ja vidim aj odrasty, ale na dlzke sa to vobec neprejavuje, ten sampon som mala aj ja a nepomohol, musis troska viac penazi investovat, nie do znacky ale do kvality, len mi vlasy nechcu presiahnut urcitu hranicu

simka111

Mne rastu vlasy tiez velmi pomaly... ked som bola mensia mala som pekne dlhe vlasy a aj ked som sa dala ostrihat tak mi rychlo narastli...ale teraz... mi nechu rast..pouzivala som sampon s obsahom chlorely to mi trocha pomohlo..a teraz pouzivam sampon gliss kure ktory aktivuje rast vlasov..pouzila som ho zatial 2 krat...tak uvidime.ale ja uz nicomu neverim..neviem v com je chyba,ved jem zdravo,masirujem si pokozku hlavy a mam aj dobru kozmetiku.... :( :(