Pervitín-prejavy

Simonella

boze fuj.. ako to moze niekto dobrovolne brat a nicit sa ?! nepochopim.. nikdy by som nezacala fajcit ani obycajne cigarety, ne to brat este drogy... humus..

zdravy

nataliii - pervitin je ta najhorsia droga a v pripadoch kde to dopadne dobre a clovek prestane, uz nikdy to nebude take ako predtym....to nie je pravda. ja pecko neberiem cca rok a pol a citim sa fantasticky.....branie pervitinu mozem z odstupom povedat, ze to bolo obdobie temna. a uvedomil som si to az, ked som prestal a to cca po roku.

nataliii

tak ja som mala rovnaky problem s uz byvalym priatelom. bral to a klamal mi asi nejaky rok mozno aj viac z toho co sme spolu chodili dva a pol roka. ja som to samozrejme tusila,asi pol roka ale on to dokazal tak skryvat a dokonca aj tie priznaky neboli az take okate, takze nakoniec ja som si vacsinu doby pripadala paranoidna ze ho podozrievam..lenze ked uz pri konci schudol a celkovo sa zmenil vo vyzore k horsiemu, a uplne inak sa spraval tak to bolo jasne. ani kamaratov uz nema len takych co beru. no vsetko mi povedal az ked sme sa rozisli a po roku stretli. najhorsie na tom je ze to berie uz mozno dokopy 5 rokov a stale v tom vidi to dobre. je mi to luto, pomoct mu nedokazem. pervitin je ta najhorsia droga a v pripadoch kde to dopadne dobre a clovek prestane, uz nikdy to nebude take ako predtym

bibba

haha to je pravda... na stofe sa aspon normalne clovek vyspi, aj jest mu ide, nejde sa zblaznit z toho, no ale nexcela by som zase prezit tie abstaky... to musi byt hrozne

Lenkaaaaaa

nechcem tu posobit ako fetacka ale oproti tomuto - stary dobry stoff :D a nech mi nikto nehovori ze je skodlivejsi... veru ze neni.

bibba

je, je.. nechcela by som sa vratit do tej doby ked som to brala ako nieco normalne. je to to najhorsie co existuje.