2ky su fajn abo nie?

Tyshka

zuzka suhlasim som mu to akurat hovorila:D ked som ho prichitila kukat po ,,krasne baby,, ze to ze su krasne neznamena ze tam vnutri maju neco a nehovoriac v hlave ci maju vobec srdce on nato povedal ze on to vie.preto ma miluje:)
elsa:tiez to nejak on to vobec neriesi skorej ja:P trocha ked sanekedy poobezeram kamosky a tak tak som taka naposlednej mieste

elsa5.5

Tyshka,ja mám dvojky a som spokojná,len stačí vybrať správny tvar podprsenky a je to,vôbec to neriešim,priateľ to tiež nerieši,sú dôležitejšie veci :)

zuzkas

:-)tak muži keď pozerajú na zovňajšok,tak zadok a prsia sú také ich naj:-),ale samozrejme že prvoradé je vnútro,lebo ako sa hovorí:z pekného taniera sa nenaješ,keď je prázdny...

Tyshka

moj partner je aj mi hovori ze nemam sa stym zaoberat nezmenim to:) a on je rad on skorej zaobera jaka som znutra a ked vonkajsok tak zadok:P

zuzkas

Tyshka prsia sú dôležitá vec,ale keď máš 2ky,tak nemáš čo riešiť:-)môžeš byť spokojná a aj tvoj partner:-)

Tyshka

s postavou zatial problemy nemam:Pcvicim aspon vykendy ked je cas doma:) ja viem neni to dolezita vec lebo su ovela dolezitejsie veci:)

zuzkas

Tyshka keby ostali 2ky po deťoch,tak som šťastná!buď rada,že máš 2ky,športuj,nech máš akurátnu postavičku a nielen prská:-)