Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Fenka a menzes

D...a

Nasa hara napriklad len 3 tyzdne a z toho krvaca cca 5 dni. U kazdej fenky prebieha haranie inac. Nohavicky pre fenku je dobra vec, no zial casto sa zabuda na to, ze vlozky v nicht treba casto menit, inac bude fenka z toho na nervy, pretoze sa nema moznost sama ocistit. My pouzivame zriedka nohavicky. Pocas harania je na gauci, (kam nasi psi mozu) deka, ktora sa vyperie a vymeni. Zalezi tiez na tom, ake silne je krvacanie. Nasa to ma skor mierne, nez silne.

123nana

Môj pes má tera 6 mesiacov. Je to Jorkšír. Volá sa Cherry(Šeri). Kedy by bolo najlepsie ju dat pripustit, aby sme mali šteniatka ?A ešte máme jeden problém so stekaním.Stále šteká najviac keď jeme čo s tým mám robiť ???

PetranaUlicn

Rada- Mám fenku ktorá je plemeno pudel stredný a moja fena ho dostala pred dvama týždňami a dávame jej detské gate na 2-3 ročné dieťa kúpujeme ich zo sekáča lebo tie špeciálne sú drahé.Na gate vustrihnem na zadok dieru a dám tam chvost potom jej tam len prilepím intívku a keď ide von tak jej to dám dole a potom jej to dnu oblečiem.Kúpim štyri gaťky najmenej.Podlahu umývam dva krát týždenne.Psíka za to netreba trestať.Funguje to a sme zatiaľ z nápadom spokojný.☺

Dennniska

Haranie sucky trva cca 21 dni, a ako casto? To zavisi od plemena psa, ale vacsina feniek hara dva krat za rok. Existuju aj plemena, ktore haraju raz rocne. Kedy pride prve haranie tiez zavisi od plemena, spravidla plati, mensie plemeno skor (cca 6-8 mesiac), vacsie neskor (aj po roku). Samozrejme, ze aby psik nezaspinil byt, pouzivaju sa haracie nohavicky (ci uz kupene v obchode, ale vyrobene doma) a od intenzity harania i pouzitie damskej vlozky.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Fenka a menzes - Fórum - ZDRAVIE.sk