smola na mužov 2

Príspevok v téme: smola na mužov 2
biela mačka

Dnes som sa stretla s ďalším zo zoznamky. A už na prvý raz - tu ma chytil za ruku, tam ma chytil za nohu. Možno on je zvyknutý sa tak správať, ale mne to prekáža. Alebo si myslel, že hneď budeme??? To nechápem, veď ja nie som vôbec príťažlivá, tak čo ma čo má chytať!!! A mimochodom, tomu, s ktorým som mala tie techtle mechtle, som napísala sms, že mi je ukradnutý, ale aj tak by sa mal mne ospravedlniť. Neodpísal, z toho vyplýva, že som mu ukradnutá aj ja. Lenže. Ja si myslím, že správny chlap by sa mal vedieť priznať k svojim chybám a ospravedlniť sa aj človeku, s ktorým už nechce nič mať.

AdamKrt

Krasa je v ociach pozorovatela, cize svoju pritazlivost nehchaj na druheho... Neviem, co si davas za inzeraty, ale asi nejake provokativne, ked sa k Tebe takto muzi spravaju.

Najskor si zisti, co je zac, piste si nejaky mesiac-dva a ked ho uz budes dobre poznat po nazorovej stranke a sadnete si, potom ho spoznaj osobne, ak uz mas taku smolu... Alebo mu svojim spravanim musis ukazat, co si moze dovolit a co nie. Take buchnutie po ruke, ci facka urobia svoje...