Svet bez ruzovych okuliarov, kolkym ludom este skutocne verite?

Príspevok v téme: Svet bez ruzovych okuliarov, kolkym ludom este skutocne verite?
zmatenec111

Ahojte,
pytam sa preto, lebo ja okrem svojich rodicov, svojho priatela a najlepsej kamaratky neverim vobec nikomu..... je mi zle z celej tej falose okolo.

ako ste na tom vy??? je ozaj nutne na prezitie v tejto spolocnosti byt falosnym, bez nazoru ???

neviem, vobec uz neviem ako sa mam ku komu spravat....mala som partu skvelych kamaratov- teda skvelych pre mna niekedy...postupne som ale zacala odhalovat kto je zac a uprimne, nechapem ako som ich mohla povazovat za to naj v mojom zivote....prosim vas o nejaky normalny nazor, lebo ja som asi dost mimo co sa niecoho podobneho tyka...

mona 111

Ak natrafíš na ľudskú faloš povedz si len že aj taký ľudia žijú medzi nami a vypusť ich z hlavy,nenechaj ich vyhrať ak uvidia tvoju bolesť,budú silnejší a zákernejší,akceptuj ich ale nemusíš ich mať rada je milion dalších ludí ktorí stoja zato aby si im venoval svoj čas a pozornosť.

george303

Dnes netreba verit nikomu... Moj najlepsi kamarat hovori ze on neveri ani sam sebe ;) Ja dôverujem iba svojim rodicom nikomu inemu... Ked som bol mladsi myslel som si ze mam kopu priatelov ale ako plynul cas tak aj priatelia odchadzali a stavali sa znich iba znami....

lioness_01

ja verím len mojim rodičom,krstným rodičom a priateľovi, s ktorým som 4 a pol roka.
inak nikomu... ja myslím, že to je úplne normálne, že neveríš celej svojej triede/krúžku na VŠ/kolegom z práce/atď...

Deee

doverujem trom ludom a potom mam este kopu znamych...znami su ludia uzitocni, ktori maju nejake dobre kontakty alebo sa len citim dobre v ich pritomnosti, ale vysku svojho bankoveho konta by som im nezverila...

kubo546

no mne uz stali len rodicia mal som par kamarataou a jedneho fakt najlepsieho lenze som mal aj dievca z ktorim som chodil veril som im lenze ona poza moj chrbat chodila z mojim najlepsim kamaratom aj ostatny kamarati o tom vedele ale nic mi nepovedali ona ma nechala zostala snim a zviedla ho k tomu abi sa somnou pohadal rozdal ma aj z ostatnymy takze som stal uz len sam ja nemam komu verit lebo nemam kamaratou uz vobec a kebi som mal tak im aj tak neverim po tejto skusenosty

elsa5.5

ahoj zmatenec,je to tak,taká je doba,faloš,faloš,faloš,je dobre zvyknúť si na to,okrem rodiny má len pár kamarátok ktorým dôverujem osvedčených,ktoré už poznám dávno,ale ruku do ohna by som za nich nedala,je to tak.

beskyd

hej, je to smutne ale falos ludia vyuzivaju na to aby si urobili kontakty ktore su v zivote uzitocne. poznam chalana ktory sa "kamaratil" na vyske s ucitelmi, zhodou okolnosti s tymi ktori casto skusali. urcite preto ze si oblubil ich osobnosti:D poznam zensku ktora sa pocas studia dostala vdaka znamostiam k takym zakazkam a prilezitostiam ze ini, hoci boli na to podla schopnosti a kvalifikacie povolanejsi o takom niecom mohli iba snivat. a pokracovat by som mohol do rana. uz ani nehovorim o tom ako to vyzeralo na mojom predoslom pracovisku este pocas studia na vs. uprimnost je strasne neprakticka vec a moze si ju dovolit malokto. ludia ktori su oblubeni a maju vela kadejakych kontaktov a kvazi kamosov su vacsinou prave ti najvacsi pozeri lebo vedia ako s tym ktorym clovekom jednat a toto ma od uprimnosti sakra daleko, je to zmes kalkulu a urcitej formy inteligencie. ta schopnost vliezt do zadku spravnym ludom a pretvarovat sa je sice na pozvracanie, ale vacsina uspesnych ludi z toho tazi a pak sa na to uz nikto nepyta ci ten uspech niekto dosiahol falsou, servilnostou alebo klamstvom. taka je spolocnost. treba si zvyknut a prestat si ludi idealizovat lebo to nerobi dobrotu nakolko z toho pramenia vysoke ocakavania a vnimavejsi clovek moze byt potom velmi sklamany:) mimochodom nie je zle mat vlastny nazor, otazna je situacia a podmienky, za ktorych si ho mozes dovolit prezentovat.