Problem veľa vymeškanych hodin v škole koli zdraviu

Príspevok v téme: Problem veľa vymeškanych hodin v škole koli zdraviu
anonymka222

mam taky problem...tento polrok som bola asi najčastejšie chorá , zistili mi problem s laktozou , stitnu zlazu , chronicky zapal dutin...

Dnes nie som zas v škole , teraz uz NECHCEM ist do školy...posledny tyzden neskutočne ľudovo povedane prdim . Bojim sa ist do školy aby som si tam omylom nevypustila Jina nahlas :( Pijem feniklove čaje a na traviace problemy, beriem probiotika swiss laktbacili a laktoseven , aj espumisan , pijem acidko ... ja už neviem čo mam robiť do školy idem na posledne dve hodiny lebo mi treba opraviť znamku z chemie tak dufam ze sa mi nestane trapas...

Može to byť aj z toho ked na hodine stresujem aby som nevypustila jina ??? ja ho ani nevypustim a pritom stale stresujem ...

mam okolo 200 vymeškanych hodin, nebude s tym dufam problem ked znamok mam dostatok , či ???

mk18

Ja som siedmačka.Najprv som mala 60-70 vymeškaných hodin.Ale teraz sa mi začali robiť problémy s jabĺčkon.Totiž minulý rok mi vyskočilo a zostalo na vyskočenom mieste.Našťastie otec mi ho dal naspäť.A teraz po roku ma začalo strašne bolieť.Zistili že ho mám odrete a teaz mi tam dávajú inekcie.A zrazu zo 70 hodin je 114.Samozrejeme som neni doma stále ale po čase.Mám z toho strašne čudný pocit.Mám aj triednu ktorá ma niekedy má rada a niekedy vôbec.A bojím sa že z toho bude zle a že mi budú hovoriť že sa ulievam.Síce mám aj zdravotný list ohľadom jabĺčka ale učitelia sú všelijaky.Myslíte že to je veľa vymeškaných hodín alebo robím z toho veľké "halo"

anonymka222

to je to najhoršie že z jedneho sa vyliečiš a začne druhe ... vobec mi nie je lepšie tak neviem či zajtra pojdem k doktorke a ma vypiše zase ja už neviem ... zdravo sa stravujem , sportujem , ale zdravie na h*vno..

george303

tiez mam vymeskanych okolo 200 :D nastastie nie zo zdravotnych dovodov ale kvoli tomu ze som idiot :D takze nemala by si stoho mat problemy :D

joni_

ja som tiez na strednej v jednom rocniku vymeskala asi 3 mesiace, niektori ucitelia to pochopili a niektori nie, napriklad na telesnej ma ucitel vysmial pred celou triedou ze preco zas necvivim, to ked som uz chodila po marodke do skoly ale bolo mi stale zle, som myslela ze sa prepadnem od hamby, nastvana som bola, ale potom mu asi cosi doslo a strasne uctivo ma zdravil odvtedy, niekedy je to tazke ale kasli na to, hlavne je zdravie a tvoje ciste svedomie, ze sa neulievas naschval

anonymka222

Z niektorich predmetov mam už aj zakruzkovanu znamku.Niekde mam medzi 1-2. Niekde čista 2.

Zo všetkych predmetov mam viac ako 2 znamky..
Ja len nechcem aby si o mne učky mysleli že sa ulievam , ja chcem byť už konečne zdrava ... raz taky problem raz taky problem a už zrazu 200 hodin ...

Minuly tyzden som bola vypisana nech si oddychnem koli zvyšenym protilatkam na štitnu žľazu ,a dneska zas mam traviace problemy...

Aja02

anonymka: Nemaj strach. Ja mám vymeškaných viac ako 170 hodín a som tu. :) Tiež mám zdravotné problémy a môj triedny profesor si myslí, že simulujem. Mám ho na háku. :-D Zo známkami by si nemala mať problém. Z každého predmetu by si ale mala mať aspoň dve známky. Aspoň tak mi povedali v škole.

anonymka222

lost, diki konečne ma niekto upokojil ...

nejdem ani na tie posledne 2 hodiny , koli traviacemu problemu .. ( hnačka ) ..
dufam že do zajtra sa to zlepši .

lost

A mimochodom, kazdy clovek v priemere vypusti pol litra plynov (udajne rozdelene do 14 casti, resp "prdov"), aj bez toho aby o tom vedel. Cize ak by aj niekto nieco namietal (ked pocuje ineho prdiet), je uplne mimo reality a nic o tom nevie :)

lost

Zdravie je VZDY pred vstekym, zaroven aj pred skolou :)
Nech to hociaky (kvazi)ucitel vravi ze co tolko meskas, ignoruj ho, proste kasli na neho (len mu povedz ze zo zdravotnych dovodov. osobne by som sa ho spytal ci by si to nechcel so mnou vymenit, dam mu choroby a ja budem namiesto neho ucit)

cize klud :)

hlavne sa preliec a skola vzdy pocka ;)