Plnou parou vpred

Príspevok v téme: Plnou parou vpred
DevilsAngel

Ahojte dieťáci :) Tak dnes je môj veľký deň, rozhodla som sa že začnem na sebe makať, pretože mám pocit že mám nejaký zlý prášok na pranie, všetko mi je menšie a menšie...
Ak sa aj medzi vami nájde niekto kto má dosť toho otrasného pohľadu do zrkadla nech kľudne napíše a pokecáme, poradíme, podržíme :)
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

DevilsAngel

Baby držím Vám palce začíname ťažký boj, ale verím že prospešný.
Čo sa týka tej vody, tak u mňa to je tieť trošku problém, ale určila som si že jednu 1,5l vody musím vypiť kým som v práci, a lejem to do seba kým fľaška není prázdna a to isté aj doma, ale verím že časom si zvyknem na také množstvo tekutín. Všetko chce tréning :)
Baby mňa by zaujímalo či má daktorá z Vás skúsenosti so Zumbou .. ak áno tak aké ? Ďakujem :)

.....

môžete mi dať radu ako do seba dostanete také kvantum vody?Nech robím čo robím viac ako 1,5litra nevypijem a to už je rekord mňa normálne napína kompenzujem to ovocim a zeleninou,

marushik

Ahojte dievky.

Aj ja zacinam pomalicky trosku, ale zatial mam tolko stresov zo skoly a podobne, ze este sa tomu naplno venovat nemozem. Ale povinnosti by sa mi mali od stvrtka trosku zredukovat a tym padom zacnem aj s tymto planom.
Zatial vsetko co preto robim je to, ze pijem 3-4 litre tekutin uz tyzden a normalnesa mi zda, ze citim aj nejaku zmenu...a to sa pritom vobec nehybem, sedim nad knihami a jem ako predtym (mam pocit ze dokonca viac :D

taaak vela zdaru :)

lailla

Ahoj baby, neviem ako vy, ale ja neverim ziadnemu koktejlu od znameho vyrobcu. A to som ich skusila uz minulosti niekolko. Viem ale, ze pohyb, a omedzenie jedalnicka mi stale pomohlo. Aj teraz som na diete, ale hlavne chodim 5x tyzdenne cvicit. Niekedy teda iba 4x. Ale prve uspechy su tu a 3kg k dnesnemu dnu. Koktejly znamej firmy by som vymenila za cerstvu ovocnu alebo zeleninovu stavu, ja milujem kombinaciu cervena repa, grep a pomaranc. Vyborne. Alebo staci mliecko a rozmixovane hociake ovocie. Verte mi je to iba blba reklama a nic viac. Ako zdravy sposob zivota by som to nebrala. Mimochodom pred 10 rokmi som sa dostala medzi tych, ktori to ponukaju a verte mi, naozaj to nefunguje..

Aja02

Mne môj doktor povedal, že stačí sa hýbať 2x do týždňa. Jesť každé 3 hodiny, vypiť 3 litre tekutín (najlepšie čistej vody) a hýbať sa. Aj ja som dnes začala. :) Na raňajky som mala jogurt, na desiatu jablko a na obed si dám kuracie mäso z ryžou. :)

brm brm

DevilsAngel
tiez som vysadila sladkosti, ale kedze ja som zavislak tak raz do tyzdna si doprajem :) inak sa snazim jest zdravsie cize vela ovocia a zeleniny..
s cvicenim je to horsie na to sa neviem odhodlat..jedine co robim 2x di tyzdna slasa..to ma bavi len sa tam az tak nespotim..musim sa nejako polepsit v tomto :)

DevilsAngel

Karlicka
vieš ako, sto ľudí, sto chutí, sto názorov. Možno pomôže možno nie. Uvidíme. Nie som typ ktorý sa nechá ovplyvniť názormi či už dobrými alebo zlými, musím všetko sama vyskúšať. A berem to tak , že kopu peňazí vrazíš aj do do iných ,, somarín,, tak ak aj toto bude neučinné budem poučená do budúcna. Samozrejme, že ani ten kokteil nie je až tak nezdravý ako to, že človek napríklad neraňajkuje alebo si dá slaninku či inú kalorickú bombu. Takže určite bude mať dajaký účinok, aspoň ma donúti pravidelne raňajkovať keď už nič iné. Toť môj názor na výrobky Herbalife :) Základ je jesť pravidelne v malom množstve a hlavne sa hýbať, takže úbytok váhy v konečnom dôsledku zaleží odo mňa a nie od kokteilu :)

karlicka

všetko robíš ok,až na H...f,neviem,či ti pomože...za tie penieze,čo dáš na kaktaily by si mala kopu zdravých potravín...ale je to na tebe