čo papáte?

Príspevok v téme: čo papáte?
MetallicA

no tak chcela by som sa spýtať všetkých (hlavne dievok) čo papáte pretože mne nie a nie schudnúť trošku by som to chudnutie chcela zrýchliť lebo mi to je pomalé nato že sa dosť zdravo stravujem, sladké len nutne prehrešky semtam mám a ajtak cvičím každý večer. Tie čo chodíte do školy čo si berete? mne je to ťažké prispôsobiť hlavne ked máme 8 hodín. 4O jedávate tak na večeru?
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

hillary

metalica no viesco dala som si tie orechy aj dnes na ranajky a poviem ti ze nic moc ale som to dala do ranajok takze do musli a jogurtu tak to tam nebolo aspon tak citit , ale mam iba tie v tej skrupine na nakupe som nebola tak tie kesu ani pistacie som si nekupila hnila som ako lemra no konec, aj ja som uz pojedla svoj standart susienkovy :D a teraz cakam na veceru hahaha

sade no ja som schudla na velmi malom prijme jedla som vlastne len dva krat do dna na obed pangasa , lososa alebo trochu kuracieho masa na prirodno ale minima a k tomu salat zeleninovy ako prilohu a na veceru to iste , nezdrave viem schudla som takto za desat tyzdnov fuh kolko to bolo 18 kil, tieto kila som nabrala v priebehu roka a pol co som bola vazne chora a mala stasne vela liekov co podporovali chut do jedla no des som ani vonku nevychadzala , no a potom som zacala so zhadzovanim takto niako som to zhodila fakt nezdravo a extremne rychlo a zacala som navysovat na ranajky niaky light jogurt takto par dni k tomu potom lyzicu ovsakov , potom dve potom musli lyzicu , potom na obec maso so salatom plus kopcek ryze a takto postupne , ale v podstate sa mi to podarilo navysit co si pamatam celkom rychlo za niake dalsie necele dva mesiace a udrzujem si vahu uz pat rokov a jeden den do mesiaca si davam doslova prezieraci ked ma to chyti no co uz , BMI mam 16,9 a telo si to v pohode drzi ale hlavne jem presne kazde tri hodiny

sade8

hillary
ked si chudla, tak si nejedla ani pecivo a cestoviny? a akym sposobom si navysovala? a kolko si uz udrzujes takto vahu? ked jes uz aj sladke

MetallicA

no aj ja som si dneská dala už keksíky už sa mi nechcelo:D a ved semtam ak si dám sladké...no teraz musím lebo máme veľa učenie som z toho zúfalá tak spapám sladké jaja:D no tie zemiaky chutia s tvarohom, neviem či to poznáš v Lidli ho dostať v takom umelom kýbliku cesnakový tvaroh a to ku zemiakom a ku tomu dačo kyslé, ako uhorky alebo cvikla:D fajne to je. A tie orechy čo? jež to teda?:D
a dakujem za pochvalu taktiež:D

hillary

pockaj to nie ja to emco a puding jem stale kazdy den :D ale ja zase ked som chudla som nejedla sladke vobec ja to skor robim tak ze raz za mesiac si dam den ze zozerem vsetko co vidim doslova marcipan cokoladu buchty vsetko a potom sa utesim tym ze vsak aspon sa mi metabolizmus nespomali :D ja by som nedokazala nejest sladke vobec , ale vravim ja si vahu strazim ale ked som chudla tak to som nejedla vobec ani musli ovsene nic take len salaty ryby a kuracie ja som schudla dost rychlo a potom som si velmi pomalicky navysovala :D

MetallicA

no a mama kúpila presne tieto tyčinky marcipánové v čokoláde:D joj by som si dala teraz ale už nič to, a dneská som aj zumabtovala:D a mňa baví aj beh a tak:) No snád aj ja budem dakedy taká štíhla ako ty:D ty robíš také intervaly, že čas si dovolíš sladké a čas nie? lebo predtým si aj emco aj puding, a teraz nie:D myslím že to je dobré celkom. Koľko týždňov bývaš bez sladkého?

hillary

ja milujem marcipan mnam vzdy ked mam svoj den tak marcipan je prve co beriem z policky mnam , inak na banan ak chces zhodit by si si mala tiez davat pozor niekde som to citala ze banan ani hrozno neni vhodne pri redukci teda je ale nie moc :d a ty chces kolko este schudnut ved mne sa fakt zdas byt dost chuda , zemiakovu kasu s tvarohom ? zaujimava kombinacia vyskusam v najblizsej dobe :D , dala som si tie vlasske teraz to sme mali doma dala som si iba styri kusy fuj ale nic sa nezmenilo stale je to hnus :D , no presne aj kamoska mala problem so stehnami chcela zhodit chodili sme do fitka asi dva mesiace a stale valila na beziacom pase a jej tie stehna zhrubli bola z toho hotova tak sme sa na to vykaslali , na fitko teda :D tiez si mysilm ze clovek ked to ma dane tak je to dost problem to tvarovat , ja som nikdy nemala problem s nohami skor panva a brucho, boze ked mna to cvicenie tak nebavi :DDDDD , inak diki za kompliment :D potesil :D ale je ti jasne ze ty tiez vyzeras vyborne :D

MetallicA

a hillary, ty si kočka hlavne do tváre aj, čiže aj keby si mala pár kilečiek navyše tak krása od toho odpúta:D

MetallicA

no hillary aj ja mám teraz sa čo premáhať je to ťažké lebo mama nakúpila v madarsku keksíky linecké pečivo také veliké s veľa džemom a marcipán musím odolať jaja, to je hrozné. Chcem to vydržať aspoň do konca mesiaca dnes som si ako sladké pokrájala banán a jablko, pár hrozienok a vločky zaliate mliekom:) a teraz jem akurát na večeru zemiakovú kašu s tvarohom a grilovanou paprikou som si urobila:)) tie orechy- za najzdravšie sa rátajú pistácie a vlašské som počula, neviem ja to nejem len semtam arašidy aj to solené takže to mi nepomôže:D skús dačo, isto aj kešu sa rátajú to je podobné ako arašidy síce. Neviem či aj tu to dostať my sme si v nemecku ich kupovali v takej konzerve tie boli lepšie ako zo sáčku rozdrobené. Hillary ale ved mne sa zdá tvoja postava lepšia. Nikto nieje spokojný, ale zase nato že si dosť chudá máš dobrú postavu videla som už aj chudšie nohy ako metlové palice, ja ich mám zase ako tie valčeky na cesto:D fotky si robím väčšinou len po pás:D a nič sa natom nezmení raz ked má dakto hrubé nohy, riešili to tu dáke dámy že ako schudnúť z nôh. Mne športom zhrubli, ale to mi bolo jasné lebo sa zväčšia svaly a toľko tukov zase neodbudne nato, neviem prečo to riešili raz ich majú hrubé tak aj budú. Aj ja nosím legíny- ale 40 narozdiel od teba:D a dlhšie tričká nech mi hore tie stehná trocha zakryje. A čižmy málo ktoré zapnem no, ale aspoň mám výdrž riadnu zase:D

hillary

inak metalica ja mam zase taku prifajcenu postavu ze ja mam nohy strasne chude , ruky tiez ale tie boky nestastne , panvu mam siroku aj ked tam nemam ziadnu slaninu ani nic tak sa mi to nepaci , ja nosim leginy stale kupujem najmensie cislo , lenze problem je v tom ze ja som zase dlhan tak mi musia sadnut lebo povacsine su mi aj tie leginy volne a to uz je sila :D neboj sa ja viem ako vyzeras si chudunka co by ine baby dali za to aby mali cislo 38 :D