žiletkové rezanie v pošve

Príspevok v téme: žiletkové rezanie v pošve
cucca

zdravím. mám menší/väčší problém. pred nejakou dobou /2týždne/ som mala styk s novým priateľom. spočiatku bolo všetko ok ale po chvíli do mňa vnikol veľmi prudko a hlboko, čo značne bolelo. bola to tupá bolesť v celej pošve ako keby mi niekto od seba odtrhol vnútorné orgány /inak to popísať neviem/. bolesť a také to psychické napnutie som pociťovala ešte niekoľko hodín a potom to prestalo. problém ale nastal teraz, dostala som menzes /prišiel na čas, s ním problém nie je/ ale pár krát za deň cítim v miestach kde prišlo k silnému dorazeniu na stenu pošvy niekoľkosekundové rezanie a pichanie. používam tampóny a myslela som si, že je to možno tým, tak som vyskúšala klasické vložky a rezanie pretrváva. chcem sa spýtať kým čakám na lekára, či by ste mi nevedeli povedať o čo sa jedná. na internete som toho moc nenašla, iba že by sa mohlo jednať o nejaké trhlinky na stenách lenže krv mi po incidente netiekla. tak neviem. viete mi niekto poradit? dakujem

cucca

vďaka za reakcie :) je to za mnou, bol to zápal, sestra mi odporučila urologický čaj a veľmi rýchlo zabral. čítala som nejaké články ako môžem "získať" zápal a bol tam aj prípad nehody pri sexe :) takže, ešte raz ďakujem. čajík stále pre istotu pijem

evik82

uz som to pisala v jednom prispevku ale napis na email evik82@azet.sk poznam to velmi dobre a lekar nepomohol ale domaca liecba je uzasna a nemam to uz roky a ani kamaratka ktorej som to poradila...