nafuknute brucho

h

Ale pokiaľ si prerátam ,z koľkých byliniek+psylium je Colonix složený a mala by som ich kupovať osobitne,tak ma to vyjde drahšie.To je môj osobný názor,myslím si ,že ten súbor zloženia je účinnejší ,ako pitie čaju z 2-3 byliniek.

RNG

Vobec mnie som proti pouzitiu Colonixu, prave naopak. Len by som chcel pripomenut, ze je plno inych, casto lacnejsich prostriedkov(enzymy, psylium,specificky betain HCl a samozrejme vela druhov probiotik a zelenin)na zlepsenie travenia a zaludocnej a crevnej flory.

slusny_muz

Ja som niekde cital o tabletkach DIDA. JE to presne nato ked mas nafuknute brucho. SKus si neico o tom vyhladat

h

Je to veľmi odborne vysvetlené..,no čo už,Colonix som začala včera,takže -držte palce!!!Ozvem sa časom,ako to vlastne účinkuje..

RNG

Colonix je prostriedok na upravu crevnej flory(cistenie). Na fuknuty zaludok je z kvasneho procesu v samotnom zaludku. Zdravy system ma obvykle dost zaludocnej kyseliny, abu potlacil kvasne procesy v zaludku. Preto pravdepodobne mate hypochlorhydriu, tj nedostatok kyselin v zaludku na mnozstvo potravin konzumovanych.
Odporucam BetainHCl, kysly enzymaticky vytazok z cvikle.
Na docasne vyhubenie prebytocnych bakterii v zaludku (prejedenie, otrava zaludka) pomoze velmi rychlo strieborna voda (koloidna ci ionicka, 1/2 deci 5-10 ppm koncentracie, lyzica 30ppm. koncentracie. Ucinok sa dostavi za niekolko minut.Je to osobne vyskusane na sebe a mnozstve mojich pribuznych a priatelov.
Vetry mozu byt ale aj z hornej casti tenkeho creva, kde je uz kyslost neutralizovana a bakterialna cinnost zacne naplno. Ale excesivne tvorenie plynov je v dosledku nestravenych hlavne cukrov a skrobov, co je nedostatok kyslosti zaludka alebo enzymov v zaludku, takze sme zase spat na Betaine HCl , ciastocne aj na inych enzymoch a mozno aj na spravnej bakterialnej flore, ktoru treba pravidelne cistit a obnovovat ako prevenciu. Tak, ako si umyvame ruky, zuby atd, tak treba cistit a posilnovat vsetky vnutorne organy. Dnes je na to hromada osvedcenych prirodnych vytazkov

klifon

citala som knihu - ako ovladat svoje telo. Je zaujimava a proti nafuknutiu odporucaju zmenit stravovanie, nemiesat cukry s bielkovinami.
Ja nie som zastanca chemickych pripravkov, tak skus prirodne recepty/bylinove caje/

mijka.

colonix sa nedá kúpiť v lekárni?čítala som nižšie, že iba cez net..to vážne?viete mi poradiť stránku?koľko to približne stojí, môžte mi prosím napísať?