Forcapil

vesmir

Po užívaní Forcapilu sa mi začali veľmi lámať nechty, sú jemné nemôžem si ich dopestovať.Ale čo sa týka vlasov tak vlasy mi prestali úplne vypadať sú kvalitnejšie. Všetci tu píšu o zlepšení kvality nechtov ale u mňa to od kedy beriem Forcapil neplatí.Má niekto podobnú skúsenosť?

zdenka29

Ja som z týchto vitamínov na vlasy vyskúšala iba DonnuHair a s ňou som bola nadmieru spokojná, vlasy mi zhustli a sú ooooooomnoho krajšie :)

izeurona

moje skúsenosti s focapilom sú pozitívne po týždni užívania sa mi prestali lámať nechty. Aj vlasy mi menej vypadávajú. Som zvedavá ako to bude s ich rastom nakoľko mi veľmi pomaly rastú asi 2 centi za mesiac a pól. tak som zvedavá. Inak dlhodobo užívam zinok, nakoľko som caliatička a mám ešte rôzne potravinové alergie. neviete niekto poradiť či je vhodné k forcapilu ešte aj jednu tabletku zinku alebo ho mám úplne vynechať? ďakujem

wewe234

Sona, toho sa urcite neboj :D z foracapilu urcite nezacnes zarastať, neobsahuje to ziadny skryty mužský hormon :D budes mat len pekne vlasy a nechty :)

laurina

podľa mna je jedno kedy forcapil užiješ, postatné je že je účinnéejší ako 99% podobných produktov na thu :)