Hlísty, ako liecit?

Príspevok v téme: Hlísty, ako liecit?
peter s

Zdravim, chcel by som sa opytat, ako liecit hlísty. Ja o tom nic neviem a doktorke s tym nepojdem.Vcera som to zistil a neviem si dat rady.Pytal som sa jednej pani, ktora bola doktorka a odporucila mi nejake lieky.Dnes ich budem mat. Vcera som to zistil, ked som zbadal nejake male cervicky na h...e.velke cca 1 cm.Mam 15rokov.Je mi hrozne,ked pomyslim na to, ze mam v bruchu nejake cerviky. idem sa zblaznit!Prosim poradte mi.

Súvisiaci obsah

istapomoc

je jedna naozaj ista pomoc, stopercentne zarucena, len to treba dodrzat a nie je to pre kazdeho prijemne: kup si hlavkovu kapustu, bielu, podla moznosti bio. urcite v uk takunajdes. nastruhaj ju alebo nakrajaj nadrobno. a teraz je to tazke: musis ju jest minimalne trikrat denne, taku slusnejsiu davku, cize nie len jednu lyzicu. normalne plnu misku. nebude ti to chutit a bude to aj dlho trvat. dva az tri dni nejedz nic ine iba tu kapustu. po troch dnoch mas zarucene po hlistoch, neostane v tebe ani jedna. len to vydrz a pi dostatok tekutin. nejedz nic ine, iba tu kapustu. 100 percent ti to pomoze. je to stary recept, kedysi sa to takto likvidovalo a vzdy to pomohlo. tak drzim palce.

VERMOX :)

Ľudia, hlísty (alebo mrle, presne neviem) mávam tak 2x do roka, a nehanbím sa povedať to mame, veď je to predsa normálne. Mám 15, ruky si umývam prakticky každú polhodinu, ale predsa... Svrbí to, je to nepríjemné, tak sa človek poškrabe a už roznáša vajíčka kade tade. Odporúčam ísť k lekárovi, nie je to nič strašné, myslím že vám iba dá skúmavku do ktorej VY odoberiete kúsok svojej stolice ;) je to trochu trápne ale myslím že lekári sa s tým stretávajú denne a je to pre nich úplne bežné. Dobré tabletky sú Vermox ale to je iba na predpis. Po jednej tabletke sú všetky mrle preč, maximálne po dvoch. Nečakajte s tým, riešte to čo najskôr aby to neprerástlo do niečoho väčšieho. A pani z UK, ktorá nám tu poslala link na video je milá, ale ja som to video videla a myslím že všetko to vyzerá horšie ako to v skutočnosti je. Nepodceňujte hlísty ani mrle, ale na druhej strane nie je vhodné sa ani zbytočne báť. :) Všetkým prajem veľa šťastia, a hlavne sa nehanbite, je to úplne normálne.

fidorka22222

Halo decká ja sa teda nechcem starať ale hlísty sú úplne bežné ochorenie a dajú sa bežne zvládať liekmi. Nechápem, že tu píšete o niekoľkoročných trápeniach... fakt nechápem, že v tejto modernej dobe sa s tým trápite, v živote sú aj omnoho horšie veci ako hlísty, tak hlavu hore a za doktorom....

Lauriii

no ja mam ten isty problem ako vsetci spominate. mam 14 a mam to uz asi 2 roky ale nikomu som to nepovedala a ani to nemam v plane lebo sa hambim :/ neviete mi nieco poradit na to, nieco prirodne ?? ale bohuzial cesnak sa mi strasne hnusi tak neviem co ine by sa dalo :(

dr. sova

z prírodných prostriedkov vyskúšaj cesnak, a v lekárni nech ti mama kúpi tabletky VERMOX,užívanie treba opakovať podľa návodu, treba žehliť nohavičky, aj posteľnú bielizeň - hlavne plachtu, často vymieňať... ruky umývať antibakteriálnym mydlom