Nudim sa s frajerom!

Deria

Si si ista, ze ho naozaj lubis, nie je to iba zvyk alebo obava, ze by si zostala sama? Nudit sa s milovanou osobou si neviem dobre predstavit.

beskyd

chodte na turu, vyjdite na nejaky vrch, pustite si z mp3 vaznu hudbu (cajkovskij, sibelius, schubert, liszt, grieg...), kazdy na jedno sluchatko a otvorte si pritom cervene vino:) podla mna vam bude dobre aj bez slov. potom sa o tom mozte rozpravat polroka ze aka o bola pecka:)

soffa

.................poslem frajera,ten ti po 2 hodinach bude liezt na nervy,len keca,keca nemozem sa niekedy dostat ani k slovu..;-)

katka...

Ja som tiez tichsej povahy a nasla som si priatela, s ktorym dokazem prekecat hodiny, ale nie je to tak, ze si zadame temu napr. pocasie a ideme sa rozpravat o tom. To proste ide samo, spontanne. Inak suhlasim s polepetkom. Ak uz si teraz nemate co povedat, asi to nema velku buducnost. Ale skuste tie spolocne aktivity, mozno sa to zmeni.

nudazahlavu

tak treba nieco vymysliet, aby ste sa nenudili, najdite si obaja nieco co vas bude zaujimat. verim, ze sa to coskoro zmeni. drzim palce

polepetko

A nepatrím pritom medzi extrémne ukecaných ľudí.. čiže to, že je niekto tichšej povahy s tým nemá nič spoločné..

polepetko

Ja ti neviem.. podľa mňa je takýto vzťah, kde sa tí dvaja jedinci nemajú o čom rozprávať o ničom.. veď sa hovorí.. že na starobu, keď už nebudete vládať sexovať, Vám už ostane len to rozprávanie.. áno, vtedy už budete mať síce nejaké zážitky spoločné a spomienky.. ale i tak.. to nie ste schopní sa rozprávať len tak bez toho, aby niekto zadal konkrétnu tému? A keď ste sa spoznávali, o čom ste sa rozprávali? Možno som ja divná, ale veď keď si spomeniem na vlastné začiatky vo vzťahu, boli sme schopní sa hodiny rozprávať! A nemusela byť zadaná konkrétna téma.. nemuseli sme ani len hovoriť jeden o druhom.. A takto by to podľa mňa malo byť stále.. Ja si ani len nedokážem predstaviť, že by som si s frajerom nemala čo povedať.. podľa mňa sa k sebe nehodíte.. aspoň ja by som v takom vzťahu nedokázala existovať..

Monkaaa

Citajte si vtipy, spievajte karaoke, hrajte sa Dostihy :) Jednoducho si najdete spolocne veci, ktore vas oboch bavia.
Vela stastia!

denisaKE

To je jednoduché...CHOĎTE VON A NIEČO ROBTE :) Ak sa nemáte o čom baviť, tak je to pre to, že témy neprídu samé, ale človek si ich musí nejako nájsť. Najlepšie je baviť sa o spoločne prežitom. Nemusíte vymetať večierky, bežte spolu do kina, prírody...skúste SA spolu niečo nové naučiť...alebo choďte na koncert...just aj spoločenská hra večer môže zabaviť ;) Ak sa ľúbite, tak si s nudou poradíte...