Vraska - glabella

adka25

Neodstrani sa nijak, okrem botoxu. Kremy jednoznacne nezaberu ak ta vraska je uz tam. Ja ju mam tiez dost hlboku a chystam si ju dat odstranit botoxom.

Tomas42

Daniela, ale botox ti vrasku nevyplni , on len prerusi nervove prenosy v tej oblasti cize nebudes tou vraskou moct pohnut ale ak ju vidno aj v stave pokojnej mimiky tak ten problem vyriesi len nejaka vypln ako kys. hyalur. alebo iné..

- mira

Vráska je signálka, ktorá poukazuje na preťaženú pečeň. Pečeni škodí hlavne potrava živočíšneho pôvodu, najviac ťažké tuky. Ale i veľa bielkovín,jednoduchého cukru a chémie, pečené jedlá vrátane chleba.
Pečeň je najaktívnejšia na jar. Prospeje jej ľahká strava - krátko varená alebo naparená zelenina, kvasená zelenina, zelené vňate a kyslá chuť. Obilniny upravené varením na kaše, cestoviny.
Môžeš si miesto zľahka masírovať prstami zdola nahor a do strán.

danielaaa

ked sa pichne botox v mladom veku tak sa ten mimicky sval zablokuje a dlho sa ta vraska neobjavy az neskor mozno po 30- tke tak neviem, chcem ist ku niekomu na konzultaciu

Tomas42

ahoj Daniela, skusala si aj ine metody?
ja sa botoxu bojim, nemyslim ze je to spravne skusil by som radsej vypln vlastnym tukom..