porodnica nove zamky

Príspevok v téme: porodnica nove zamky
mia-

ahoj,chcem sa opytat,ci sa tu nenajde nejakaq mamicka,ktora ma skusenosti s novozamockou porodnicou,prezerala som si ich web,nakolko tam uz coskoro porodim a zistila,ze zrejme ani neposkytuju epiduralnu analgezu!!!v sucastnosti teda dost prekvapive!tiez som pocula o nejakej zvysenej frekvencii sekcii na ukor prirodzenych porodov,tak by som rada vedela,do coho idem!diky

titi...

S tým pôrodom ti nepomôžem,rodila som tam 2x,no v roku 1998,2000.Od tej doby veľa sa zmenilo.Aj personál,lekári,samotné oddelenie.Susedka tam robí zdravotnú sestričku na ženskom oddelení.S tým suhlasím však,že rizikové detičky to áno o nich je perfektne postarané už dlhé roky.Kvôli tomu určite sa oplatí tam ísť.

jedna mama

ak dobre viem, tak neposkytuju epiduralku. vcelku je to tam pekne prerobene, personal v pohode, horšie je to už na oddeleni šestonedelia čo sa tyka pristupu. ak chceš viac info skus na www.modrykonik.sk tam su dost aktualne prispevky od mamičiek o tejto porodnici. čo sa tyka sekcii, tak je všeobecne na celom Slovensku vyšši vyskyt, lebo lekari radšej neriskuju na ukro zdravia dieťaťa či matky. a Nove ZAmky su super vybavene čo sa tyka oddelenia rizikových novorodencov, prečasne narodených .... to bol hlavny dovod prečo som sa rozhodla pre porod v zamkoch