je mi zle:(co to moze byt?

Príspevok v téme: je mi zle:(co to moze byt?
vypsana_fixa

minuly tyzden so si sla lahnut ak obyvkle okolo 11,bola som "normlane unavena" nerazala som s tym ze tu noc nebduem spat..z nicoho nic mi celu noc tak silno busilo srdce ze mi to nedlao vobec spat,akonahle som zaspavala tak hned v tu sekundu ma to vzdy zobudilo akoby som mala omdliet.bola osm u dr.ta ma poslala tento piatok na krv co som aj bola ale uz nevydrzim cakat na vysledky.stale mi je zle srdceuz tak nebusia le citim akoby moje telo nefungovalo na 100% som vycerpana az nervozna niekedy si necitim az nohy..mate nejake sksuenosti?

ta3

no hlavne nepanikar, pockaj na vysledky, ja mam s tym tiez osobnu skusenost, mne nepravidelne busi srdce, ked som psychicky pretazena, drzim palce, ale podla mna to nebude nic vazne, iba psychickeho charakteru

silviklh

ahoj,ja mam tie znizky tlak a mne sa toto stava,ked je spln,nebo lvtedy nahodo uspln?mne busilo raz az tri dni! vplyva na mna Mesiac,doteraz nie,mozn oaj na teba

adka--

Ja si nemyslim ,ze by islo o zavaznu chorobu .Skor to bude zo stresu ,skus si vyhladat panicku poruchu na internete.

odpovedam

fixa,

ja mam tiez nizky tlak a to, co popisujes, sa mi stalo v novembri. Nemohla som to vydrzat, sla som na pohotovost, kde mi namerali vysoky tlak. Sama som sa cudovala. Nemas nejake obavy alebo stresory okolo seba?

natalia123

Ide este o to, ako casto mas taketo stavy nadmerneho busenia srdca, ak je to casto, niekolkokrat do tyzdna, nechcem ta srasit, ale moze to byt aj signalom zavaznej srdcovej poruchy...Ale radsej nepredbiehajme, organizmus takymto busenim srdca na reaguje silnu fyzicku alebo psychicku zataz. V tomto pripade je to nie je velmi vazne...No tu nam najlepsie pomozu vysledky od odbornika....jeden moj kamarat maj selest a mal tiez problmy s busenim srdca.... prave som si spomenula, skus si nieco o tom najst na internete..Drzim Ti palce a dufam, ze vysledky vyjdu dobre, a ze to nebude vazne...