Kokosový olej na vlasy

Monika111112

nemám skusenosti s kokosovym olejom ale dám vám jednu radu aby vám pomahal .. ked si umývate vlasy a chcete si dať hocijaky balzam napriklad tento kokosovy olej na vlasy tak si ich treba PORIADNE vyžmýchať do uteraka aby z nich nestekala voda ak si nevyžmichate tak sa vám bazlam nedostane do vlasov ale vam steče dole spolu stou vodou čo vám bude stekat dole preto je dobre si poriadne vyžmichat vlasy a všade si natriet ten balzam tym ze ich vyžmichte sa lesie balzam vsiakne do vlasoveho vlakna ... tymto nechcem povedat ze tym co nepomahaju nejake balzamy že teraz budu určite nie každemu sadne tento balzam .. ale vela ludi robi tuto chybu a myslia si že balzam nie je dobry:) dufam že som vám aspon trosku poradila :)

Ivankaa

Baby mne kokosový olej pomohol neskutočne !!! Mala som čierne vlasy a odfarbila som si ich na svoju pôvodnú farbu čiže blond..lenže kaderníčka ma tak vyperoxidovala že som mala každý jeden vlas jak ihličnatý strom ..a ešte aj na kratko ma vystrihala čiže som mala vlasy nad plecia...mala som drahé masky,kondicionery, šampony, olejčeky proste všetko možné ale nič mi nepomáhalo.. až nakoniec dar z nebies KOKOSOVÝ OLEJ !!!! to jediné mi pomohlo na vlasy.. ja som mala olej z bioobchodu taký velikánsky a ten stál vyše 55€ ..ale dostať taký malý v DM-ke za nejaké 2€ .. a je to uplne to isté.. olej som si vždy vmasirovala do hlavy od korienkov až po končeky a hlavne na končeky som si ho davala vela lebo som mala uplne vysušené vlasy a nechala som si ho aj cez noc a na druhý deň som si ho zmyla, je potreba aj viackrát kludne aj 3x...a behom 3och mesiacov som si dala vlasy dokopy.. a to mi kaderníčky vraveli že by bolo najlepšie ísť uplne na chlapca sa ostrihať lebo že to už nič nezachrani... a nukali mi všelijaké 100€ produkty ktoré aj tak prd pomáhali... takže ja kokosový olej vrelo doporučujem.. používam ho doteraz.. tak raz za dva týždne... v lete aj raz za týždeň:)) takže ak máte suché vlasy a váhate či kupiť alebo nekúpiť tak vrelo do toho !! :)

asdfghjkl

baby co si davat kokosak na vlasy. Mam strasne vysusene vlasy ale maju dost objem ale akonahle si dam balzam tak mi objem padne a su sice dobre na dotyk, ale inak uplne nemozne co sa tyka tvaru-len tak skaredo visia. Bojim sa, ze po kokosaku budu sice leskle a zdrave, ale vlasy budem mat castejsie mastne a budu len smutno ovisat..

Catali_na

Moja skúsenosť je asi taká, že sa snažím vsugerovať podvedomiu ako veľmi vlasom pomáha. Pretože tu čítam aký je skvelý a neviem čo a mne sa zdajú vlasy po ňom rovnaké :/ stále sa štiepia, stále sa lámu.. neviem.. ale používam ho už dlhšie, možno keby som prestala sa to zhorší.. Ale napríklad ja si ho nemožem dať iba na suché konce a nezmyť (ked idem niekam von) pretože mi vždy ostanú mastné. Takže tento postup robím iba keď nikam nejdem. A ešte, skúšala som na pleť, ale nevpil sa.. Stále som ju mala mastnú :( ja mám ten z DM.. a celkovo nechápem že vy ho vynášate do nebies a mne nejako extra nepomáha :(( iba raz jediný raz som po ňom mala vlasy prekrásne hebké - keď som ho zmiešala z olivovým , zahrievala na vlasoch fénom a potom som po umytí použila ešte masku od welly.. Ale neprestanem ho používať pretože strašne pekne vonia a verím, že mi aspoň troošilinku pomáha :ä

diwa

ked nanesiete na vlasy kokosovy olej , tak vlasy treba umyt 2x samponom aby sa olej poriadne dostal prec , inak kokosovy olej odporucam , dal mi dokopy vlasy , ktore su krasne leskle a aj konceky vlasov sa spamatalI:)na plet je uzasny aj na telo hlavne v lete po opalovani , telo vobec nieje mastne , ale je krasne vyzivene a vonave :)

mastny vlas

ja uz niekolko rokov pouzivam na vlasy len stary motorovy olej z auta a uplna spokojnost.. kamos mi vravel, ze aj hydraulicky je dobry, ale mne sa zda motorovy lepsi

lusi88888

Tiež mám pozitívne skúsenosti s kokosovým olejom, čo sa týka starostlivosti o pleť, dokonca som sa dočítala, že sa dá využiť aj pri čistení zubov, či pri chudnutí.
Ak by ste chceli viac info, mrknite na túto stránku, alebo ju lajknite a prispejte do nej s vašimi vlastnými skúsenosťami :)

www.facebook.com

*stránka neslúži na komerčné účely, je vytvorená pre NÁS ženy, aby sme sa tu mohli podeliť o rady, tipy, skúsenosti :)

Mouny

Saloos kozmetiku mozem len odporucit mame ju v kozmetike a a tie kokosove oleje su super mne sa osobne paci citrus a s pomarancovou vonou

Leonka77

Ten kokosak z dm je fajn :) som s nim spokojna a rozmyslam ze vyskusam ten od Saloos, objavila som ho v tom novom bio obchode v avione pri food courte. Maju tam kopec vyrobkov od Saloos! :)

natureal

cena na natureal eshop za 100ml je 6.60... ďaľšie vymakávky na vlasy sú arganový a makadámiový olej, čisté, za studena lisované, neriedené s inými olejmi!