po roku stratil chut na sex

Príspevok v téme: po roku stratil chut na sex
tengerine

Zdravim vas. Mam taku malu otazku. Je podla vas normalne, ked som s priatelom este len jeden rok a on uz skoro vobec nechce sexovat? Zo zaciatku sme sa milovali kazdy den- niekedy aj 5krat denne. Viem ze to sa porovnat neda, lebo tie zaciatky take byvaju, ze je na seba chut stale. Ale aby sa to skresalo na cca 1krat za tri tyzdne? ved spolu nie sme tak dlho.
Moc ma to trapi, bojim sa ze som pre neho prestala byt pritazliva. Ked sa ho na to opytam, povie ze je vsetko v poriadku, len to proste nepotrebuje tak casto.
Mate to tak este niekto? vdaka za odpovede

skusena963

no podľa mne nie je tak uplne normálne keď chlap nechce sex. Možno u manželov, ktorí sú spolu večnosť. Ale keď ho to nebaví po roku, čo bude robiť po ešte dlhšej dobe?

BlackStar

je uplne normalne ked casom chut na seba u partnerov ochabne. Hadam si nemyslis ze po roku vztahu sa este da mat sex kazdy den 5krat,sa zobud.

tengerine

natika, priatel ma 25 a ja 24....
a janek, nudou alebo stereotypom to urcite nebude. vyskusali sme tolko miest,poloh, sposobov a aj hraciek, ze si trufam povedat ze kazdy nas sex bol tak trochu niecim iny. A to ze mam byt iniciatorka. ved ja aj som,stale sa snazim len on sa vobec nechyta.

janekMY33

zacal sa zrejme nudit a preto prave zena by mala byt potom ta iniciatorka ktora sa o to postara lebo ak nie tak uz nebude ziaden sex a moze si naist inu