ako vyliecit vredy na predkoleni

Príspevok v téme: ako vyliecit vredy na predkoleni
ta3

Ja sa na to nepytam, ale chcem poradit, kedze mam s tym dobre skusenosti a viem, ako tento problem trapi vela ludi cele roky. Moj manzel mal cele roky vredy na predkoleniach, aj ked sa na chvilu zahojili, opat vypukli na inom mieste, casto to boli skarede, velmi hlboke, mokvajuce rany, odborne mu to prevazovali, mastili roznymi mastami, no nic nepomahalo, az raz jeden pan, ked to videl, povedal, ze na to pomoze jedine zinok. Manzelov lekar takuto liecbu nepoznal, ale nebol jesitny a nechal si poradit, rany zacal najprv sam (potom som to robila ja) priamo natierat bud zinkovym kremom (Zinc Cream APF, obsahujuci 32% oxidu zinocnateho), alebo co bolo ovela pohodlnejsie, rany priamo obvazoval obvazom napustenym zinkovou pastou-emulziou zinkovej bieloby (obvazy Flexi-dress vyrobene firmou ConvaTec v Kanade) a sam bol prekvapeny, ze tak skarede, hlboke, mokvajuce rany sa uplne vyhojili behom par tyzdnov. Ja zijem v Australii a neviem aka moznost je na Slovensku tieto veci zohnat, ale skuste sa poinformovat v lekarnach alebo u svojich doktorov, toto ma naozaj zazracne hojive ucinky. Dufam, ze tato rada pomoze aj ostatnym.