Prosim o radu vo vztahu hlavne chlapov.

Príspevok v téme: Prosim o radu vo vztahu hlavne chlapov.
zufala iii

Mam 24 rokov, s priatelom sme boli spolu skoro 10 rokov, najprv to bola len taka pubertalna laska a kazdy sa smial takych este budes mat... No nemala som, skoro 10spolu no v podstate cely cas sme mali nejake problemy. Raz z jeho strany, potom z mojej no stale sme sa k sebe vracali. Uz 4 roky spolu zijeme, dokonca nasa najlhsia pauza bola skoro rok neboli sme v kontakte a ja som si myslela ako to mam davno zasebou no stacilo ked som ho stretla nahodou na ulici a srdce sa mi rozbuchalo ako blaznive. Opat spolu skoro 2 roky no tento raz je ten rozchod zrejme definitivny. Moj expriatel ma rad inu, no ten rozchod nie je kvoli nej, ona prisla do toho nahodne. Nie je to s nou vazne zatial s nou nespal. My stle spolu zijeme. No on to chce ukoncit a chce aby sme sa rozdelili. Ja som si chyby ktore som robila uz uvedomila ale on mi neveri mysli si ze to znova opakujem lebo uz som milion krat slubovala ze to nebudem opakovat. Riesila som si totiz svoje komplexy na nom, nepekne som sa ku nemu chovala a on mi to dookola odpustal. Vyzera to zle ale ja chcem aby sa ku mne vratil a tam tu druhu nechal. Kedze ja si mam hladat iny najom t nejaky cas potrva a zatial ho chcem presvedcit, ze naozaj k sebepatrime. Poradte mi co mam robit? Ako ho mam ziskat spat? Strasne ho milujem povedala so mu to ale on mi neveri vravi ze o par dni sa isto budem chovat tak hnusne. Vraj ma ma rad, ale nic ku mne uz neciti a tu druhu ma rad. Ja si s nim vem predstavit zvysok zivota a naozaj som si to uz teraz vsetko uvedomila. Tak poradte pls.

AdamKrt

zufala iii Dnes 03:44

vidim tu velmi vysoku paralelu s ex priatelkou. Tiez si mysli, ze nasa laska je osudova /vraj jej to vestica povedala/. Presne ako si pisala o svojom priatelovi, tiez sme si vedeli sadnut.

Z mojho pohladu - vidim, ze priatelka sa po nasom rozchode zmenila, hodne zmenila a vela si toho uvedomila. Ale i ked sa zmenila, nemienim riskovat, pretoze vzdy to dopadlo tak, ze vedela par tyzdnov sekat dobrotu a potom prisli stare kolaje... Naviac je mi to uplne jedno. Odporucal som jej, nech si tiez niekoho hlada... Viem, ze ma velmi miluje. Ona je presvedcena, ze mi to musi dokazovat. Ja to viem, ale UZ je mi to jedno... Nech urobi cokolvek, s nou uz byt nechcem. I keby som mal byt sam, tak bez nej. Je mi fuk, ze teraz by mi vyhovela vo vsetkom moznom aj nemoznom, co som v minulosti chcel. Uz na tom proste nezalezi, ked sa uz udial rozchod... Mala cas, robit to vsetko pocas vztahu. Prisla s krizkom po funuse. Jej smola. Jej vnucovanie sa mi zacina uz hnusit. Je sialene zamilovana, ale uvedomila si to hodne neskoro. Mysli si, ze ma dokaze zlomit, kedze som casto ustupoval. Ale vsetko ma svoj koniec a ona ten koniec poslednu dobu uz mala riadne posunuty z mojej strany. Moze byt niekto akykolvek dobrak, ale ked ho ten druhy presviedca svojimi skutkami mesiace, ci roky o opaku, raz sa v nom nieco dokaze zlomit a je s tym koniec. Mne je jedno, co expriatelka robi, co si mysli, ci ma miluje, co chce. Nezalezi uz na tom...

Mam iba jednu radu. Nevnucuj sa. On mozno aj vie, ako ho milujes, ale preto, ze Ty chces, on chciet nemusi... Praveze sa mu zhnusis. Ak bude chciet, dojde z vlastnej vole.

zufala iii

No takze novinky su take ze spoznal nejaku babu a vraj ju ma rad a chce aby sa ten vztah rozvijal s nou dalej. Je to definitivny koniec, mne je velmi tazko nejem nespim stale len placem. O to viac je to pre mna tazsie ze sa musim odstahovat a nemam kam. Momentalne nevidim jediny svetly bod v mojom zivote, mam strasnu depku nic ma nebavi. Caka ma strasn tazke obdobie...

nathália09

zufala ííííí
máš tu velmi dobré rady od
možno rada....
naozaj drž sa toho,to pomôže.
Držíme palce.

777 vztah

Statisticky , vztah od 15 dotiahne do svadby resp. na cely zivot, velmi velmi malo parov ( zanedbatelne %) Prave preto, ze ked je clovek mlady a hlupy, neuvedomuje si, ake chyby robi a ako mu to moze narusit celu strukturu vztahu. V mojom okoli mam vela takychto ludi, ktori mali vztah, velmi skoro....no vzdy to dopadlo tak, ze jeden clovek to chcel zachranit a ten druhy uz urcite nie. To, ze ho milujes je sice mile, ale ked on to neciti tak, ze by s tebou chcel zostarnut, no nic sa s tym neda robit, len sa s tym zmierit. Preco si myslis, ze ste si sudeni? Lebo ste spolu dlho? Keby ste si boli sudeni, uz by ste aj vzali, naco cakate, byvate spolu 2 roky, to je dost dlha doba, nemyslis? Hoci je to tazke, tento vztah by mal byt pre teba velkym ponaucenim, aby si rovnake chyby v buducnosti uz neopakovala...
Ak sa stane zazrak a fakt ste si fakt sudeni ako vravis, vrati sa sam, no len vtedy, ak si to sam uvedomi. Vela stastia a nic nerob nasilu, moze sa to obratit proti tebe...

sweater

ja ta nepotesim, no podla mna nedokaze clovek donekonecka byt trpezlivy a zhovievavy, stale ti odpustat ked si na neho bola hnusna, myslim ze kvoli tomuto aj casom tie city k druhemu ochabnu, treba si vazit to co mas ked to mas a nie ked o to prides, to uz byva neskoro, ako si ja myslim ze je aj v tvojom pripade, clovek za chyby plati...

zufala iii

mozno rada:

Dakujem, urcite to skusim. Viem, ze ked trapim samu seba robim zle len sebe a on tym viac vidi ze je ako sa hovori na koni.
My sme v podstate cely den len v robote, vidime sa vecer a rano na hodinku maximalne no a potom vikendy, ale to uz teraz spolu cas nestravime.
Pomoze, ked zacnem za nejaky cas chodit na rande, ale to len akoze samozrejme - pojdem von s kamoskou a zacnem sa chystat, pekne obliekat atd... Nech si mysli, ze idem na rande. Ked je to naopak ja som chora a on to robi brutalne ma to stve a mozno taky pocitm vyvolam aj u neho.

AdamKrt:
Dakujem za odpoved, je super vidiet to ako to vidi clovek aj z druhej strany. Lenze vies co? Podla mna my sme si sudeny, ze to nie je len tak ze jedno sa skonci druhe zacne. On mi vyhovuje totalne vo vsetkych kategoriach super si rozumieme. Akurat ze ja som to dodrbkavala tymi nezmyselnymi hadkami a ani neviem cim vsetkym este. Keby si na jeho mieste, myslis, ze by si sa dal casom zlomit? Keby si videl, ze to myslim fakt uprimne?

AdamKrt

Fiiha, ked som to cital, myslel som, ze to pise moja EX. Az na par malych rozdielov totozny pribeh :) A som na tom presne rovnako ako ten spominany priatel. Az na vek a spolocne byvanie...

Klamarovi je tazke uverit. Aj ked je niekto dobrosrdecna povaha, ale nechat sa oklamat niekolko krat, odpustit X krat, zase sa nechat oklamat a zase a zase... Kazdemu po case dojde trpezlivost a potom uz niet cesty spat, lebo tomu druhemu to uz zacne byt jedno, kedze videl, ze 1000x slubovane nebolo nikdy dodrzane. Dovera sa buduje tazko, ale straca sa lahko.

mozno rada

uvolni sa, nadych-vydych, je to teraz velmi cerstve, nech to skonci akokolvek, urcite sa to casom vyriesi a bude ti dobre. Cim nervoznejsia budes, tym sa bude od teba viac vzdalovat. Chod ku kadernicke, na kozmeticke, alebo na mazaz, vecer chod von s priatelkami, nech ta to uvolni a nech aj on vidi, ze nesedics doma a necakas vynervovane kedy sa on vrati. Alebo nieco dobre upec a chod von a ked sa vrati z prace, tak si da, muzi maju radi plny zaludok a prazdne g.le:)...Alebo zacni behavat, tym uvidi aj on ze meniis niektore veci vo svojom zivote, odreagujes sa a mozno este niekoho noveho aj spoznas...

zufala iii

Maly princ,
no myslim to uprimne. To je jasne, len je to velmi tazke pretoze spolu byvame, navyse mam pocit ze tu druhu zacina mat rad. Nestretavaju sa spolu casto ved vidim kedy ide vo a tak vacsinou sa venuje robote, alebo posilovni, s nou mozno raz za tyzden este s nou nespal ale to je podla mna len otazka casu. Je velmi tazke sa na to pozerat a tvart sa ze je vseto ok, usmievat sa. Dnes som zas na neho vyletela lebo mam sproste reci ako kedy sa s nou stretne a tak. Viem, ze sa tym len ponizujem... Keby mam ist kde odisla by som na par dni, tyzdnov, len nie je kam, pripada mi to vsetko velmi horuce cerstve napata situacia... On sa tvari ako by nic nieco sa konci a nieco zacina asi tak.