Prihlaska na VS

dobra vila

Do profesionalneho zivotopisu sa zaujmy nepisu, ani zakladna skola sa tam neuvadza.
Uvadzas klasicke veci - meno, adresa, tel.cislo- pripadne mail, stav /slobodna, vydata/, ukoncene studia, jazykove vedomosti, odborne vedomosti, zamestnania...blabla...
ale ty si student strednej skoly, nic sa nestane, ked tam uvedies ZS, alebo trebars aj zaujmy... myslim, ze to citat aj tak nebudu, je to iba formalita :)

zuzuska

Caute posielala som par prihlasok, ak skola nebere ohlad na zanmky zo strednej predmety tam nemusia byt ani osvedcene vysvedcenia posielat nemusis len MATURITNE ! ja si myslim ze vymazat mozes bez problemov

dakota: kukni si na nete co zrhba tam ma byt a daj si skontrolovat slovencinarke

dakota.pc

Prosím poradte mi ešte, čo všetko mám písať do životopisu na VŠ! aj základnú školu, záujmy, alebo čo nesmiem určite zabudnúť?

gimienkis

No takže, otázka číslo jeden.: vypísané by to malo byť, od toho je predsa tá prihláška., otázka číslo dva: pokiaľ ide len o čiarku, tak to tak nechaj až tak detailne to skúmať nebudú, ale pokiaľ je to väčšie, tak radšej vypíš novú prihlášku, ved nestojí až tak veľa..