Chcem byt chudsia aj chcem byt modelka

SMAIL :)

Ahoj , chcela by som byt modelkou tak ako skoro kazde dievca mam 12 rokov 167 cm pas-65 a boky-83 a vahu 45 , neviem ci mam na to byt modelkou chcela by som ist na casting elite model look pretoze moja sesternica tam bola a nezobrali ju tak neviem ci tam mam ist pls dajte nejaku radu

Bianca991

Ja napr. už som modelka teda začínam kariéru no poviem to takto nie je to pre slabé povahy.. áno priznám sa musím aj ja chudnúť, lebo idem do zahraničia no makám fakt na sebe aj sa zdravo stravujem aj cvičím aj všetko no základ je seba vôľa! bez toho sa nikam nepohnete vravím z vlastnej skúsenosti..je to drina tak že pre povahy také ako po týždni sa napchávať atd.. to nie ale modeling má aj svoje podmienky výška nad 170cm pás pod 64cm boky maximum 90 fotogenickosť, vlasy tvár proste to čo by mala mať modelka :) tak že držím palce no :)a najmä sa nedajte na jojo efekt potom to končí :)

nikolet09

ahojte
ja mám 178 cm a 55 kíl a povedali, že by som mala ešte trocha schnudnúť...som sa pozrela na nich ako puk a radšej odišla. Si myslím, že som už dosť chudá a ešte viac schudnúť to by už bolo asi riziko pre zdravie a zdravie mi je prednejšie.

Mrska Silvuska

...no mat doma dievca vo veku 10-14 rokov, a zavalí mi, ze chce schudnut preto, lebo chcem byt modelkou, bud mam infarkt alebo ju postavim pred zrkadlo, ze aha, pozri, aky blazon tu stoji...nieco ine je zdrava strava, nieco ine dieta v tomto veku. Okrem toho, ak je rodic aspon stipku realista, vidi si na vlastnom decku, ci na to ma alebo nema. Bez ohladu na to, ake sny to dieta ma. Ono to bohuzial v zivote tak chodi, ze nie vsetko, co chceme, aj mame, resp. dosiahneme.

Adike

ja mám nejakú divnú postavu alebo čo ja som schudla z bokov a pásu 5 cm ..ale moje kilá sa nezmenili tak ak niekto bude vedieť čím to je ale čo mám pre to robiť uvítam dobrú radu :) nepotrebujem to za každú cenu len ma štve že na sebe makám ale na váhe sa toho moc nezmenilo. môžete mi napísať aj na mail. ďakujem

Tina_xp

Chcela by som byť chudšia mám 51kg.... A mám 11 rokov. ... Moje miery sú 80-65-90. ... Mám 176 cm. Už od malička chcem byť modelkou!! :)

barcaa

Ahojte!Myslím si že mnohe dievčatá by chceli byt modelkami.Nie je to najlhašie treba sa zdravo stravovať a vela športovať a sak dalej už viete.....Ja si beriem príklad so svetoznámej modelky ktorá sa menuje : Miranda Kerr .Mám 12 rokov a moja výška je 159 cm a 45 kg, áno viem že to je veľa ale nechem sa sniecim mechrovať ani nič podobne... Chcela by som byť modelkou ale šak viete ako sa to hovorí chcet je pekná vlastnosť ale mať je ešče krajšia,týmto vám chce, povedať aby ste to nikdy nezdávali a šli za svojim snom ! Kebyže to vzdáte svet by mohol prísť o tie najkrajšie modelky v buducnosti.. Ak by ste sa niektorá z vás chcela poradiť tak na moj gmail :B.halasova@gmail.com.a to je všetko čo som vam chcela povedať,idem niečo robiť ab
y som tu zbitočne nestrácala čas.... Ahojte:)