Neviem ako zacat s nim chodit..

Príspevok v téme: Neviem ako zacat s nim chodit..
nikolka64

Pred pár dnami sme sli z kamoskou von aj s jej kamosmi zo skoly ...bol tam jeden pekny chalan...potom mi kamoska povedala ze povedal ze sa mu pacim atd. vcera si opytal pokec a FB od kamosky na mna tak som mu potvrdila vztach na fb...problem je ze ja som zatial s chlapcom nechodila a o par dni sa stretneme opat tak ako minule a neviem co bude...neviem ako zacat ked s nim chcem chodit aj ja,lenze on uz ma frajerku tak pls poradte co robit????

sisinka 667

pred niekolkimi mesiacmi som chodila z jednym chalanom bol ku mne mili a vsetko co by si niaka baba zelala lenze jeho kamarat mi povedal vsetko o nom (z tej zlej stranky)) a tak som sa s nim rozisla a teraz pred niekolkimi dnami mi moja naj kamoska povedala ze je do mna zabuchnuty a bola som v ten den asi najstastnejsim clovekom a neskor sa ma aj spytal ci by som s nik nezacala chodit a ja ze neviem na dalsi den mi na Fb napisal to iste a tentokrat som mu povedala ze porozmyslam pokym neprisla jedna baba a vsetko nam to skazila ! Povedala mi ze je don ho (ona nevedela ze aj ja ) a ze by s nim chcela chodit o niekolko dni povedala ze nie je ale ja na nej vidim ze je a tak som mu povedala ze nie nebudem s tebou chodit ked ta spoza chrbat miluje ina a teraz je to stale tak ze ci ano alebo nie ako sa mam rozhodnut ???