Divna?

Príspevok v téme: Divna?
Som aka som

Dobry vecer!Potrebujem radu ako ziskat nejakych priatelov mne podobnych.Mam 23 rokov a citim sa uplne ina od kazdeho.Mne nevadi to ze som ina,ja som rada,jednoducho zijem taky zivot ako mi vyhovuje.Mne vadi to ze nemozem najst nikoho mne podobneho,kazdy na mna pozera ako by som padla z marsu-tiez mi nevadi co si myslia ostatni,len mi chyba niekto s kym by som sa mohla stretnut,porozpravat sa,niekto kto by ma chapal.Mala som priatela 5 rokov,ale rozisli sme sa a ja mam pocit ze uz si nikoho nikdy nenajdem,lebo mam asi vysoke naroky na muzov..mne sa pacia taki ktori si zenu vazia,dobyvaju,maju urcity odstup-no tak ako volakedy..a to dnes uz asi taky ani neexistuje,nie to v mojom veku.Som jednoduche dievca,ktore miluje prirodu a zivot,nie som ovplyvnena dnesnou dobou,internetu som sa tiez branila,ale nakoniec je to celkom dobry pomocnik ak nemate priatelov,i ked ich to samozrejme nenahradi..Neviem ci som az taka zvlastna..nie je tu na tom niekto podobne?neviete ako by som mohla najst priatelov s podobnymi zaujmami?

nataliii

Som aka som
ja mam 22 a je to takmer rovnake. ake mas ale konkretne zaujmy? napis mi ja rada spoznam novych ludi lebo uz som v takej situacii ze vobec nemam s kym chodit na nejake akcie mne srdcu blizke, ci uz hudba alebo filmy alebo ine

Viollette

deprimovana nie. uz som si na to zvykla. naucila som sa s tym zit a vlastne to uz ani neriesim ako kedysi. napr. mala som ist niekam trebars na stredu, tak si hovorim plna vzrusenia ze tam spoznam fajn ludi, budem mat s kym chodit von a pod. to iste vo vsetkych kruzkoch. a nic. ked som sla na vysoku tak som na to uz ani nepomyslela.uz by som ani nechcela mat priatela/ku. neviem ani ako by som sa chovala:) je to individualne Som aka som. hladaj - najdes, nehladaj - najdes. na kazdeho plati nieco ine a osud je nevyspytatelny.

Som aka som

Viollette,a ako je to teraz?Nie si z toho deprimovana?zlepsilo sa to?Kde v dnesnej dobe este existuju ludia ktori dokazu zobrat niekoho takeho aky je?Lebo vsetci sa snazia byt "dokonaly" (navonok)zakryvaju kazdu svoju chybicku,ci uz je to spravanie,myslienky,emocie,vyzor..A potom ked nejdes s prudom,alebo v stade,ked sa nebojis mat ine nazory,pouzivat vlastnu hlavu,vyzerat tak ako si bola stvorena..tak si za divnu a mozes si snivat doma svoj sen..Viem ze existuju taki ako sme my,ale kde ich mam hladat?Inak nieco sa zmenilo,ozvala som sa najlepsej kamaratke z detstva,hrozne dlho sme sa nevideli a vobec sa nezmenila,akoby ani nepresiel cas,aj ona bola nadsena ze som sa ozvala,bola na tom dost podobne ako ja..netusila som to,myslela som ze ma svoju partiu,priatela ze nebude mat na mna ani cas..ale mylila som sa,z coho mam obrovsku radost

Viollette

neprisposobuj sa. to potom nie si ty. to sa rovno mozes pretvarovat a hrat sa na na taku aki su ostatni.
clovek ta ma mat rad taku aka si. aj s najmensou chybou.
ja som radsej obetovala aj posledne ,,kamaratstvo,,, Clovek ma nechcel brat taku aka som a uz som sa nevladala pretvarovat. Okrem toho ze mi bolo zo seba zle tak ma stvalo to zbytocne minanie casu.

nicoll

Ja som mala podobný problem nikto mi nerozumel , v parte som si pripadala nepochopena no proste mimo.Moji frajeri mi nerozumeli mala som depresie myslela som si že som ina a potom som stretla terajšieho ktorý vobec nebol ako ja ale aj tak sme spolu mame dieta a niejako to ide .... pred troma rokmi by som onho nezakopla

Som aka som

xy:)-no menit sa nemienim,tak potom asi budem neprisposobiva..mne sa paci ako vyzeram aj aka som..netvrdim ze uplne nikoho nezaujimam,samozrejme ze ak sa chcem citit v kolektive dobre tak nerozpravam veci co zaujimaju len mna..hladam temy ktore zaujimaju aj ostatnych,take diplomaticke vztahy udrziavat dokazem..hovorim o ozajstnych priateloch,s ktorymi by som sa bavila aj ja,a chceli by sme spolu byt aj vo volnom case..take spriaznene duse

xy:)

no myslela som neprisposobiva podla toho, ze hovoris, ze mas asi vysoke ocakavania na muzov, ale na druhej strane sa menit nemienis, nechcela si ani internet, vzhlad tiez nemienis menit, proste mi to tak vyznelo ze mas nejake ocakavania a tie sa bud naplnia alebo nie, ziadny kompromis. nemyslela som tym, ze nutis druhych aby boli ako ty, ale to, aby si sa skusila vclenit do kolektivu ty. a ked niekoho nezaujima co hovorim, tak hladam spolocnu temu, co druheho bude zaujimat, o com sa bude chciet bavit. pokial vidis, ze ta ma na haku, tak sa s nim nebav. ale mi nehovor, ze kazdy ta ma na haku, lebo tomu neuverim. proste je to na tebe, ako sa k tomu postavis, aka budes k ludom, taki budu oni k tebe.