Buduce mamicky z BA

anjelnoci

Myslim ze je jedno ci je to priatel abo manzel ak sa dvaja lubia tak na tom nezalezi takze vy ktory tu chcete pisat taketo dristy najdite si iny portal!!!! ja som s priatelom 5 rokov a podarilo sa nam babo a teraz co sa odstrelim koli tomu ze to nieje moj manzel??? boshe je 21 storocie komu zalezi na papieri???? aj ty co su manzelia casto ich vztah stroskota takze je to jedno....narec

anjelnoci

pepa 24... drzim ti silno prsteky nech sa vam to podari, verim ze o par mesiacou sa budes tesit zdravemu babatku, nieje nic krajsie, no niekedy treba byt trpezlivi, ale v kazdom pripade budem drzat tie palce fakt silno :)))

pepa24

Tak vobec nechapem komentar nareca. To uz tu nikto nic nemoze napisat na forum bez toho aby sa nenasiel nejaky idiot, ktory to okomentuje podobne ako narec? Clovek, ktory zalozil tuto temu riesil uplne nieco ine a nie, ci sa deti plodia s partnermi, manzelmi alebo neviem s kym. Ked nevidis do konkretnej situacie tak sa k tomu nevyjadruj. Ja osobne z BA nie som. Pochadzam z TN, byvam v rodinnom dome na predmesti, no poznam deti z dediny, poznam deti z mesta a konkretne z BA a nevidim v tom v dnesnej dobe uz ziadny rozdiel. To, ze je BA preludnena a vystavana na takej urovni ako bohuzial je, tak tie deti za to nemozu a ani mnohi ludia, ktori tam byvaju a aj ti maju narok na deti, aj napriek tomu, ze byvaju v BA. Fakt nechapem kretenov ktori dokazu komentovat nieco takym sposobom ako komentuje narec. Zaloz si novu temu s nadpisom "nerobte deti ak nie ste manzelia" a temu, ktora je o niecom inom neries. Uraza to podla mna dost ludi, vratane mna.

bibba

pre chlapca sa mi paci Tomas, Roman, Denis, David.. a este treba premysliet.

dievcenskych je viac peknych... nexce sa mi ich pisat

hmmmmmmmmmmm

podla mna decka a dnesna generacia su vsade rovnake, ci vychod, zapad ,sever ,juh.
btw, neviem o akych intrakoch beskyd hovoris ,ale na tych bratislavskych to obcas vyzera ako po vybuchu vodikovej, a ver mi,ze bratislavcania to nebudu!

beskyd

hehehe, bibi, blahozelam ti k tej jednoduchosti opat. zaprve rychlu zdravotnu pomoc, gymnazia a obchodne akademie mas v kazdom trocha vacsom meste a medzi tu zgerbu ktoru vidim sa pregrcavat po BA gymploch by som decko nedal ani za trest. som byval na intraku kde okrem nas gymnazistov byvali aj priemyslovkari a ucni z oravy, liptova povazia a kysuc a tie decka mali x krat vyssiu uroven spravania a prejavu ako vacsina vulgarnych, sfetenych, rozmaznanych a vymletych gymnazistov z blavy.

bibi123

podla mna to narec myslela tak, ze to je len priatel a nie manzel. Nemyslim si, ze by sa chcela dotknut narodenia dietata ako takeho, lebo ak by neexistovala reprodukcia, nebola by tu ona, ja a ani nikto na tomto fore...
ja si myslim, ze vychovavat dieta v BA je najlepsie, ak sa nieco stane, mas po ruke rychlu zdravotnu pomoc, ak budes chciet, aby siel na strednu, nebudes ho musiet dat na hocijaku priemyslovku, len preto, ze nic ineho sa dalsich 100km nenachadza, VS detto...
anjelnoci-gratulujem k pocatiu:O), tak nech Ti vsetko s babom dobre dopadne, ja sa pridam s kocikovanim az pri Tvojom druhom babu, kedze este babo odkladame:O)