Vztah s profesorom?

sweater

nie nie sry, to sa ospravedlnujem za toho pedofila ak je to tak, ja som to pochopil akoze dvadsiatnicka a dobre vypadajuci sesdesiatnik :), a inak podla mna su na svete miliony ludi co sa ti pacia, sak je to tvoj profak, musis ho chciet zbsalit?

mataBB

a co je na tom ze ona ma 22 a on 40? ved obaja su dospeli

a ze je to na vyske..tiez nevidim problem..nie je to zakazane takze je to ok..

medicka3

0.pojem nenapadne zbalit profesora mi pride absurdny :D ale dobre, chapem.. :D
1.dvakrat starsi znamena pomer napr 20:40? to by nebola pedofilia. dost je takych parov...
2.profesor ako titulovany Prof. alebo titul lubovolny proste vyucujuci? bo aj to dost zavazi... od titulovanych ruky prec, nerobi to dobrotu,
3.ak vyucujuci, podla toho co ta uci :) ak nejake cvika ze ste v kontakte blizsie nez na prednaske mozes sa nanho skusit usmievat ale prvy krok nechaj rozhodne nanom... akasi hierarchia plati a keby si zacala ty prva mohlo by sa to obratit proti tebe. a ak to je len nejaky student doktorand- ktory pomaha tak toho stretnes aj na studentskych akciach zrejme a tam sa nanho kludne zaves :D
4.ale aj tak doporucujem najst si seberovneho alebo starsieho ale STUDENTA... vztahy student vyucujuci su divne a jednak vas oboch odsudi okolie ak by to klaplo, jednak ta aj on moze zapierat... :)

alusinka

Heh, u nas na vyske to bolo vacsinou naopak :)) ze ucitelia kukali po nas a nie po nich... neviem, co je z toho "lepsie", mne osobne to dost liezlo na nervy...

sweater

co takto sa skusit nad sebou najskor nenapadne zamysliet? a nastastie teda neviem ci pre teba, aj v dnesnej dobe este stale niesu vsetci chlapi pedofili...