clenok

Príspevok v téme: clenok
LucOnajs

Tenis hravam aktivne poslendych 3-4x sa mi stalo ze po urcitom case pri pohybe ma zacalo pichat zvnutra v lavom clenku ale tak ze som skoro nemohol ani doslapovat. Ma s tym niekto skusenost clenok ma inak neboli. Planujem si kupit neoprenovu bandaz na clenok a uvidim ci pri spevneni clenka bude nejaka zmena.

LucOnajs

Bibi123 ak chces pridaj si ma na FB tam popiseme o tenise :)))) ked chces lebo tu by to bolo viac menej spamovanie fora najdes ma tam pod mailom lukasorieska@azet.sk

bibi123

StanleyH-ved aj to, ale rontgen by som odporucila urcite na vylucenia prasknutej kosti, nemusi sa nicim prejavovat, len bolestou a len hmatom sa na to neda prist a nemusi sa to same zrast...
LucOnajs-a ako nevrcholovo, ako Klizan?:O))) skor to nezanedbavaj a skoc aspon na tu chirurgiu, ci to nemas zlomene.. Vela stastia a vyhier:O)))

LucOnajs

Dakujem vam za rady ale ja nehram zase tenis vrcholovo ako Nadal a spol :) ale mate pravdu myslim ze sa mi to stalo v protipohybe take jemne pichanie a potom som skoro nemohol ani doslapovat. Ale hravam uz 9 rokov pravidelne takze telo uz ma nieco zasebou aj ked mam len 22 skusim tie doplnky a ked nie mal by som navstivit ortopeda aby som neskoncil na voziku skor ako Nadal :)

bibi123

pozri sa na takeho Nadala, ten ma tak odrovanene klby, ze za takych 5 rokov ho budu vozit na vozicku...
Urcite to chce nejake doplnky na podporu, pri vymenach ide lopticka najcastejsie do protipohybu(v ramci taktiky), co je take zaseknutie tela, cize velka namaha na clenky, kolena... taktiez tam mozes mat prasklinu v clenku, moj priatel takto chodil 3 roky s prasknutym zapastim, takze odporucam aj ist k doktorovi na rongen.

StanleyH

cau, no tenis je brutal na klby, mal si nejake zranenie? urcite treba kvalitnu klbovu vyzivu. odporucam ti dat si FLX od Agel.