Rozchod mesiac pred porodom

Príspevok v téme: Rozchod mesiac pred porodom
tehotna879

prosim vas pmozte mi..za mesiac mam porodit synceka, a dnes ma nechal priatel...a este ja som ta najhorsia lebo sa mi nepacilo ze chodi pit a stretava sa s ludmi ktorych ja vobec nemam rada..ja som bola stale nervozna a hadala som sa s nim, nechcela som aby chodieval von lebo mi to proste vadi a on to nedokazal pochopit..sice je pravda ze som mu zakazovala aj ked isiel len na kofolu s niekym tak som hned robila sceny, ale ked mi to vadilo tak podla mna mal zostat pekne doma aby som ja a jeho syncek neboli nervozni..a ja som zla..este mi povedal ze nebude s nekym kto mu stale rozkazuje a povedal ze ma nikdy nechce vidiet..co mam robit? ja sa psychicky zrutim :((

Matusisko_xD

Začať si so ženatým chlapom. Bože :D kedy vy ženy dostanete rozum ?? Aha nikdy :) Začať si so ženatým chlapom o ktorom vie, že má rodinu ale však prečo by to malo ju zaujímať čo ?? Chlap jej narozpráva, že žena ho nemala za nič a správala sa ku nemu tak a tak, robí sa pred tebou ako chudáčik a ty mu to všetko hltáš slovo po slove a pritom je možno on tej hajzlík, ktorý ju opustil a ona tá chudera. Ach ženy vy sme mi tak na smiech :D

Nany37

Prave pred tyždnom ma opustil partner po ročnom vzťahu a v 6. mesiaci tehotentstva a jediné čo dokázal bolo že mi napísal že zistil že jeho rodina je pre neho všetkým a syn je pre neho jediný a všetko to bolo omyl a to už u mňa byval tri dni!! Ale šiel si domov pre veci a po 24 hodinách so svojou ozratou ženou došiel k tomuto záveru!!! Odmlčal sa a myslí si asi že to pre neho skončilo

martinnnnnnn

Ahoj tehotna...ja som bola v takej istej situacii ako ty..tiez mesiac pred porodom a priatel zacal uplne blaznit, chodit po senkoch, chlastat a bohviečo....presne viem, čo citis, by si potrebovala podporu teraz a on ma jednoducho sediet doma s tebou a hladkat ti bruško a nie ako píšu ostatní, ze nechaj mu volnost a somariny...a ked sa tu do nej obúvate a nadávate, ze sa nechala "nabúchat" tak čo to robila sama? ten "otecko" pri tom nebol či ako? nech aj on nesie teraz nasledky svojho konania...
a este som zabudla..ja som to tu riesila tiez na fore..som zalozila temu rozist sa či nie..si prečitaj rady

tehotna879

milovna, alexandra je moja sestra a chodi na moj notebook tak preto sa ti zda ze sme jedna osoba..sestra mi velmi pomohla a som jej za to vdacna

viollette, dakujem za radu, zacinam si pomaly uvedomovat co som to mala za chlapa..

milovna

nevedela som ze tehotna ma dvojicku alexandru :-DDD to sa mi najviac paci,ked si jedna osoba pise samej sebe :-DDD

Viollette

hohoho, ziadne kontaktovanie...chlap ktory opusti zenu mesiac pred porodom nie je chlap. aj keby si po nom kvadre hadzala, tak teba a aj SYNA nemoze opustit... tu nejde o teba, on opustil aj vasho syna. ten chlap nestoji za to aby si sa mu doprosovala. ma to s tebou tazke, to hej, ale ak je aspon trochu inteligentny, co neverim, tak vie ze si v stave ktory on v zivote nepochopi. jedine co dokazal, tak ti roztiahnut nohy. v tazkych chvilach ta nepodrzal a usiel. teraz osobne:takeho tatka by som pred vsetkymi tajila.

tehotna879

dakujem aj za pozitivne a negativne nazory...najviac moje pocity vystihla kiara, ty jedina sa vies uplne vzit do mojej situacie

mariia, tak to mi je luto...velmi budem rozmyslat nad tvojou radou..dakujem

alexandra090

moj nazor je, ze ked je zena mesiac pred porodom, tak chlap by sa jej mal neustale venovat a nie behat po vonku! to co je za chlapa! a ked este to tej zene vadi tak on by si to mal uvedomit a nebehat nikde aby ich dietatko nebolo tiez nervozne

mariia

no...!
mila tehotna!
ja som s mojim už exmanželom chodila 7 rokov + 7 sme spolu byvali.ked som zostala tehotna,vobec,ale vobec sa nechcel zmenit.ked sme ešte nemali dietatko,samozrejme,že si občas vyšiel von s kamošmi,ale vždy to dopadlo ako u tvojho! prišiel ako hovädo-doslova. lubila som ho,tak som si myslela,že sa zmeni.pcha! bola som hlupa a naivna.chlapa nikdy nezmeniš pokial to on sam nechce.!po porode samozrejme ako vždy sa ožral a vobec nebral ohlad nato,že naše dieta musi dychat tie alkoholicke vypary a zafajčeny priestor.proste nato nebral ohlad.často sme sa aj kvoli tomu hadali.kvoli alkoholu a pre peniaze.nikdy ich nebolo dost.a ked boli,tak ich minul v herni na automate.! nuž aj vtedy som myslela,že sa zmeni.dokonca mi už raz aj slubil,že sa da liečit,no ked mal prist den D,ked mal ist na sedenie,tak mu bolo zle a mal hnačky a neviem čo ešte,len aby nemusel tam ist.!proste zbabelec.ked mala dcerka 4 roky,on si našiel milenku(možno ich mal aj predtym),a tak sme sa odcudzili! ja som podala žiadost o rozvod a po roku a pol nas rozviedli.o vyživne sa sudime,lebo si plati ako sa mu zachce.
velmi dobre si rozmysli,či chceš stakym človekom žit!partnera nikdy nespoznaš dokonale.je to na tebe ako sa rozhodneš.držim ti palce...