Rozchod mesiac pred porodom

Príspevok v téme: Rozchod mesiac pred porodom
tehotna879

prosim vas pmozte mi..za mesiac mam porodit synceka, a dnes ma nechal priatel...a este ja som ta najhorsia lebo sa mi nepacilo ze chodi pit a stretava sa s ludmi ktorych ja vobec nemam rada..ja som bola stale nervozna a hadala som sa s nim, nechcela som aby chodieval von lebo mi to proste vadi a on to nedokazal pochopit..sice je pravda ze som mu zakazovala aj ked isiel len na kofolu s niekym tak som hned robila sceny, ale ked mi to vadilo tak podla mna mal zostat pekne doma aby som ja a jeho syncek neboli nervozni..a ja som zla..este mi povedal ze nebude s nekym kto mu stale rozkazuje a povedal ze ma nikdy nechce vidiet..co mam robit? ja sa psychicky zrutim :((

hmmmmmmmmmmm

mozno sa trochu bojis co bude ak sa babatko narodi a on bude po vonku behat? je to pochopitelne, potrebujes oporu a pomoc.ak priatel chodieval casto von, nemyslism si,ze je tu nejaky dovod na zastavanie sa ho.stane sa otcom a z toho pramenia aj povinnosti, a preto by sa mal k zivotu postavit zodpovedne.horsie by vsak bolo, keby chodil domov napr opity-to by som mu urcite netolerovala ..
nehovorim,ze nemoze teraz chodit von,ale aj on sam by mohol prist na to,ze teraz potrebujes kazdu pomoc.

tehotna879

Gorillaz, nechcela som ho pustat ani len na kofolu, lebo on ma takych kamaratov co si lubia vypit tak som sa obavala toho, ze sa ozere a ja nemam rada opitych ludi....volat mu nechcem, povedal mi nepekne veci, nemam chut sa mu teraz vnucovat, nech sa on uvedomi....pribuzni a rodicia mi pomozu to som si ista...a skolu si chcem urcite dokoncit, na tento semester mam individualny plan a buduci rok pojdem externe..

Aja02

Ja súhlasím s Gorillou. Ak by si občas vyšiel von na kofolu s kamarátmi nič zlé na tom nie je. Veď potrebuje trochu voľnosti.

mimisek

Ahojte, Tyshka, pravdu mas, dieta je dar, len si treba dobre vybrat darcu (tatka dietatka).

tehotna - nepanikar, chlapec sa vrati. Ked si mu sla po krku, tak mu rupli nervy.

Zelam ti vela, vela stastia do buducnosti, budes ho potrebovat...

GorillaZ

Nuz okolnosti stoja proti tebe.

1) Na dieta podla mna nie ste pripraveny. Ani ani. Proste mam taky pocit s tvojich prispevkov.

2) Mozno si sa prilis nechala osalit hormonmi ked si svojho priatela nechcela ani na krok pustit von. Ved tak zopar krat do tyzdna by bolo zle kebyze pojde na tu kofolu ? Nwm no, mozno je to inak a on sa o teba vobec nestaral, tak prezrad ako to bolo ?

3) Tvoj partner to tiez cele zobral nechtiac osobne. Mohlo mu dopnut ze si tehotna a ze budu aj tie scenky a hadky. To je normalne aj u velmu zalubenych parikov. Hold, ste na to este mlady. Je to teraz u teba zapeklite ale odporucam zavolat priatelovi, stretnut sa a byt na neho mila a rozumne sa porozpravat o vas dvoch, S CHLADNOU HLAVOU samozrejme !!

4) V kazdom pripade, priprav sa na vacsie pruseri nez tento. Materstvo je ina kava. Uz ci to bude s nim alebo bez neho, chce to vela nervov a odhodlania. Dufam ze ti pribuzny a rodicia pomozu ako sa len bude dat. Ake mas plany ? Chces aj studovat, pracovat ?

tehotna879

Tyshka, ja sa nerozculujem...poznam vela parov co mali dieta aj po polrocnom chodeni a doteraz su stastni...a moje tehotenstvo nebolo planovane, najskor som bola znicena z toho ze som tehotna, ale to ma uz preslo, teraz sa neviem dockat na to male stvorenie

Tyshka

nie nerozculuj sa prosim! nerobi to dobre nemyslela som to vzlom prosim!
vobec nemala si zobrat dieta to by som nedakazala ani ja ani ty si myslim!
neviem ale tak dva roky ja by som dala viacej casu aj ked to bolo z lasky ale radsej cakat nez hned dotoho ist kedze je taky zivot jaky je!
zivot si neznicila mozno jedine tym ze dietatu ze mozno nebude mat otca ale bola bysom skorej rada keby sa to vyriesilo

tehotna879

Tyshka, teraz mi chces povedat ze som si znicila zivot alebo co? to dieta bolo splodene z lasky a to je hlavne, co je na tom ze sme spolu dva roky? nezalezi na tom kolko sme spolu, co su nejake pravidla ze ked splodime spolu dieta po piatich rokoch tak to uz bude vsetko super? na tom vobec ale vobec nezalezi, ale zalezi na tom ci sa ludia maju radi..horsie by bolo keby som bola stetka alebo co a spala s kazdym jednycm doradu a tak otehotnela! to som si mala radsej dat zobrat to dieta?