Kvasinky?

Príspevok v téme: Kvasinky?
Enigma

Zdravim vas, chcela by som vas poprosit o rady...uz som zufala. Mam 21 r. a pred 2 a pol rokom som dostala kvasinky. HAK beriem priblizne to iste obdobie(mam 3 roky staleho partnera). Cely ten cas sa toto ochorenie nezlepsilo. K svojmu gynekologovi chodim cca kazdy treti mesiac, zakazdym nova liecba, ktora vobec nezabera. Vzdy mi robi aj testy (kultivacia a pod.) a vraj vzdy vsetko v poriadku. Ale moje problemy su stale rovnake - nepocitujem ziadne svrbenie, ale mam vytok a pri styku pocitujem na vonkajsich rodidlach palenie. Na pohlad su tam obcas male ranky-trhlinky. Inak nic ine nepocitujem,len pri styku.Doktora sa vzdy pytam ci to nemoze byt z HAK? ale vzdy odpovie ze nie(lebo som sa docitala, ze niektore zeny po vysadeni HAK kvasinky presli)....rozmyslala som nad "domacimi receptami" (napr. olej cajovnika, kokosovy olej...)ale tiez su tam vraj nie vzdy dobre vysledky. Uz naozaj neviem, ci aj nezmenit gynekologa,ale u ineho by bolo asi to iste... Naozaj, budem vdacna za kazdu radu ....dakujem.

Enigma

S vysadenim tabletiek nebude problem, ved aj tak ich vecne brat nemozem... A ako som spominala, uz som presla roznymi liekmi proti tomu,takze nechcem zasa pchat do seba chemiu ak to prestane samo,uvidim teda ako to dopadne teraz po vysadeni antiko. A partner sa liecil so mnou tiez. A co sa tyka stravy, tu sa snazim jest ako to pisu vsade, minimum sladkosti a bieleho peciva....

akinom007

Ak nechces vysadit Hak skus preventivne kazdy tyzden 2 cipky s lactobacilmi napr Latovag a takisto 2 po menstruacii. Ale samozrejme vsetko az po prelieceni. Obmazd slakde a biele pacivo, vysad tangace a hlavne preliecit PARTNERA! aj ked nema problemy

soffa

samozrejme ze je to z Hak.skus ine metody.hak je vseobecne svinstvo,niekto z toho pribera,niekto dokonca ma depresiu,nechut na sex,ci kvasinky..

Enigma

Dakujem vam dievcata, viac menej ste ma utvrdili v tom co som si myslela, hlavne o tom ze HAK je viac menej biznis pre zdravostnictvo-jednoznacne vysadim. Pokusim sa teda aj o tie testy na alergiu...a tie probiotika. Dakujem este raz.

veronicka2

a este som chcela povedat ze zo mna robili este kravu u dr lebo som mala tie iste priznaky co ty a tiez mi chodili dobre vysledky tak sa na mna pozerali co si to vymyslam ze mi nieco je..... potom sa ukazalo ze mam tzv ojedinele kvasinky. to znamena ze na sparatku je toho fakt malinko ale svrbi nenormalne....vravim som uplne ten isty pripad co ty

veronicka2

jednoznacna je to z hak...ina moznost priam neexistuje. o hak je zname ze u niektorych bab vyvolava kvasinky....a ja som priamy dokaz. tiez som ju brala tak ako ty a prave pre toto som ju musela vysadit. tristvrte roka trvalo kym som sa z toho dostala....musis si spravit kuru kup si probiotika a kazdy den ich uzivaj min 3 mesiace....ale ak si myslis ze budes brat hak a probiotika tak tato kombinacia ti velmi nepomoze...hak je v tomto svinstvo...a este jedna zla sprava ked uz mas tento problem...ani zmena znacky hak ti to nezmeni. ked uz to mas raz z hak tak to budes mat neustale z hak a ostava ti jedine sa chranit inak.....
vravim ja som toho zivym prikladom.... :(

lenkaa123456

ak mas vytok ktory nieje zlty alebo zeleny a nijako nezapacha tak je to normalny vytok ktory nesuvisi so ziadnym ochorenim. aj mavas po styku palenie, mozno mas alergiu na spermie. alebo je to len z trenia. skus ten lubrigacny gel

lionesssssss

enigma, výtok nemusí automaticky znamenať kvasinky a pálenie tiež nie... možno skús lubrikačný gél a nebude nič páliť...

mataBB

jednoznacne vysad hak...kasli na doktora, jasne ze ti nepovie ze to moze byt z toho, pre neho je to biznis takze...a kup si kvalitne probiotika