Da sa to zlepsit?

Príspevok v téme: Da sa to zlepsit?
M!sc0

Vek: 16 rokov
________________
zápästie - 15 cm
hrudník - 85 cm
pás - 87 cm
biceps - 28 cm
lýtko - 38 cm
členok - 23 cm
stehno - 53 cm
________________
pls poradte mi ci je to az take hrozne, viem ze to zapestie, biceps a hrudnik su hrozne ale do ostatneho sa nevyznam...a pls ako to mozem zlepsit? to zapestie atd..vsetko vlastne :/

vlasto

na to ze mas 16 myslim ze staci, este treba vediet aku mas vysku....pocul som ze vraj treba cvicit, aby rastli svaly.....ja som tiez chudsi, ale iba na ramenach a bicepsoch tam by som to rad dohnal cvicenim, ale sa mi nechce....urcite je dobre cvicit, vela sa hybat, lebo clovek sa potom citi plnsi energie......ale inak netreba sa zrovnavat s inymi, kazdy sme iny, jedni mame taku postavu a druhi taku, kazdy clovek je jedinecny, treba byt hlavne sebavedomy a hrdy na seba a nic si z toho nerobyt....pokial nie si podviziveny tak je to ok, ja si vzdy poviem ze aspon mam nejaku rezervu ked budem starsi a nahodou by som priberal.....

goccia

inak na tej stranke si chalani bezne pisu tieto miery, takze ti urcite povedia, co si o tom myslia, a aj ti poradia, co mas robit

mataBB

to sa neda takto podla mier povedat..si myslis ze teraz si vie kazdy predstavit ako vyzeras? ved zacni posilnovat a hlavne viac jest

goccia

no ja napriklad neviem a vyssia koncentracia ludi, co by mohli vediet, je na tej stranke, ktoru som sem napisala. tiez je tam taketo forum.