Makeup, mastna plet, diskoteka

Príspevok v téme: Makeup, mastna plet, diskoteka
Fiction

Ahojte, viem, ze tu bolo nekonecne vela diskusii ohladom makeupov, ale... Potrebujem poradit a nikto z mojho okolia podobne makeupy nema/nepouziva. Mam mastnu plet, takze je jasne ze hladam matujuci makeup. Viem, ze nebudem matna napr. 16 hodin a tak, je mi jasne, ze po case sa zacnem lesknut, takze necakam zazraky ani vety podobne: „AJ TAK BUDES LESKLA“ – viem, ze budem... Napisem sem par makeupov a bola by som rada, ak by ste sa k nim vyjadrili...ake mate s nimi skusenosti a tak... len chcem upozornit, ze makeup nepouzivam pravidelne...davam si ho iba obcas, diskoteka, alebo tak:P..
Takze: ASTOR - Matujúci make-up Mattitude HD, L´oréal INFAILLIBLE Make-up, Maybelline SUPERSTAY 24H Dlhotrvajúci make-up (ten vraj odolava potu – je natom aspon NIECO pravdy?)...ALEBO? Viete mi poradit nejaky lepsi?:)
Dakujem:)

megy10

jednoznacne tento, pridam link, pouzivala som uz vsetko asi, vyskusala som ten, odpoorucila mi ho kamoska, ja ze co to bude za smejd za tu sumu, ale spokojnost maximalna, je s pudrom a je zmatnujuci, vobec sa mi tvar neleskla, vyskusaj ho urcite, neulutujes, hned vsetky spoluziacky ho zacali pouzivat, len uz sa prestal vyrabat, ale bude v inom obale.

Fiction

Lilii126

tak kupila som ten Cover, dnes som nanho natrafila v drogerke a mal aj fajn cenu:)... uvidime ako to bude:)...a dakujem:)

horatio

mne najviac vyhovuje Dermacol 24 h.... neviem presne ako sa vola. ale- super kryje, nemastim sa od neho, netvoria sa mi supinky, nerozmazava sa. na moju zmiesanu plet mi vyhovuje zatial najviac zo vsetkych co som mala.

Lilii126

Fiction

Dermacol mate cover
-obsahuje aj silikóny, tie podľa niektorých upchávajú póry, sama som tento make-up neskúšala

Dermacol cover - odksúšaný na sebe, vyhovoval mi najmä v lete, na diskotéke, plese, ..., je bez silikónov, pri akomkoľvek make-upe som mala problém s tým, že sa mi pod ním pleť mastila, potila, celý sa rozlial, okrem tohto cover a kaviar

Dermacol caviar long stay - tento make-up používam momentálne, odtien 2, v zime som s ním absolútne spokojná, taktiež sa pod ním moja pleť nepotí, nemastí, hydratuje, vyrovnáva pleť, veľmi dobre kryje

ajjaja

asdas456, ved pisem, ze mam odskusane vsetko. Vratane testov na bakterie, parazity, detoxikacii a roznych ocist pod vedenim odbornika ... no je toho vela. Stravu mam urcite v poriadku, sladke nejem, ani vysmazane a podobne somariny. U mna prevazuje, zelenina, ovocie, kyslomliecne vyrobky, celozrnne atd.

Naozaj sa v 36 rokoch nemusim vyhovarat na genetiku :)) Problemy s pletou mam od 13 r. Viem, ake problemy mal moj otec, viem, ze bol s tym aj v nemocnici, praveze lekari od koznych, az po ustavy lek. kozmetiky mi vraveli, ze to je dedicne. Napriek tomu som skusala aj rozne alternativne sposoby liecby. Az potom som zistila, ze je problem v hormonoch :( Ale umelo som ich do seba odmietla pchat, takze trpim ako si povedala " s mastnym ksichtom " a akne ...
No... ono asi kazdemu pomoze nieco ine. Netvrdim, ze to u niekoho nemoze sposobovat aj zaneseny organizmus roznymi svinstvami, ale prosim netvrd, ze to moze byt LEN tym, ked napises ze " mastnost ksichtu je prejavom nezdraveho zazivania, zmen dietu, zacni cvicit, detoxikacia, zistit parazity v tele a budes v poho, nebudes potrebovat ziaden make-up ".
Je to len JEDNA z moznosti :)

asdas456

ajjaja-skus sa troska lepsie stravovat, dat si nejake diety a prestan sa vyhovarat na genetiku a uvidis zmenu,osobne odskusane, mastnota pleti moze byt aj prejavom hormonalnej nevyrovnanosti,ale hlavne zazivacih problemov a parazitov. Skus si aj nieco niekedy precitat o zdravi a by si sa cudovala co vsetko so vsetkym suvisi, predtym ako odsudis nieco,ze je blbost,bez toho aby si o tom nieco vedela.

mataBB

podla mna ziadna...tie bazy maju taku divnu konzistenciu a su aj trochu mastne...skor si kup dobry hydratacny krem ked uz...a kup si tie zmatnujuce obrusky co som ti pisala..to je velmi prakticke ked si vonku