samota-alkohol

hviezda01

ja som nechcela nic zdovodnovat,len ma zaraazilo to,ze mi to teta dala takto najavo..a nie len mne,aj tej jej navsteve,ved ona nemusela vediet,ze ja mam problem s alkoholom..

M74

hviezda01: Možno by spoločensky prijateľnejšie vyhlasovať že nepiješ, lebo si autom, alebo že berieš lieky. Je to iste jednoduchšie ako to zdôvodňovať ináč. Abstinenti to majú v našej spoločnosti ťažké :-)

hviezda01

vcera som bola u tety,mala tam navstevu,ktorej naliala konak,ked sa ta navsteva opytala,preco neda aj mne,tak teta len pokrutila hlavou,ze nie..ja som sice na to povedala,ze ja nechcem,ale strasne ma to ponizilio,myslite si,ze to bolo nutne?taka rekacia na otazku, preco neda aj mne??..ved ja by som aj tak nechcela,a keby som sa naozaj chcela opit,tak nepotrebujem k tomu jej konak,opijem sa aj sama,ale to nechcem,len ma to strasne ponizilo,a hanbila som sa...

bibba

ale ja sa lepsim. dnes som behala kade tade, a nakoniec sme isli do podniku a ja som si dala dve velke piva a do druhe som ani nedopila uplne. to sa mi uz nestalo 100 rokov a som spokojna a stastna. zacinam citit silu ze mi to pojde... mam dobry pocit...