hemoroidy a ich vpliv na penis???

mataBB

hej? ty si zacala utocit na mna, takze ja som nenapisala, co by bodlo tebe...tak neprekrucaj...a ked uz mas take vysoke moralne hodnoty tak by si mala vediet, ze na teba tu nikto nereagoval takze sa ani nemas starat do toho co pisem..ked sa budem vyjadrovat k tvojej teme, nech sa paci..uz sa k tebe nevyjadrujem

delphia

mna osobne nezaujima preco to riesi. je to jeho vec, nemyslis? pytal sa, k veci som odpovedala a domyslat si nemienim.

mataBB

a podotykam, ja sa mu nevysmievam, ze ho ma maleho..sama som napisala ze dlzka nie je dolezita ale hrubka
ja sa skor smejem na tom, ake spojitosti nachadzaju niekedy ludia, ze ludia nic ine nerobia len sa sleduju...je to chore

delphia

ci to spolu suvisi, alebo nie, laik nemusi vediet. preto sa spytal. a vysmievat sa mu len preto, lebo ty si myslis, ze on si mysli ze ma maleho.... mnoo detinske

mataBB

preco to je vtipne? pretoze to spolu nesuvisi...a druha vec..takuto kravinu moze vymyslet len chalan, ktory ho ma maly a tajne dufa ze narastie...

chlapce, poviem ti jednu vec, zenam nezalezi na dlzke, ale na hrubke...mozes ho mat aj neviem ako dlhy ale tenky a zena z toho bude mat tak jedno velke...a vidiet ze si v puberte lebo len pubertaci maju taketo problemy, ked si zasexujes tak pochopis co je podstatne a ci je to zrovna dlzka

hemko

mata cloveka ak nieco zaujima a je zvedavy tak sa radsej opyta ved od toho je tu to forum. A pre niekoho je to na smiech no pre dotycneho to môze byt dôlezite, ide o jeho zdravie a mozno je ostychavy sa to opytat lekara tak sa to radsej opyta takouto formou. A ak mu niekto potvrdi aj nejaky odbornik, ze sa nemusi obavat tak potom cloveku je lepsie. Alebo mu tu mozno ani nikto neporadi, ale ho môze posunut dalej tym, ze ho povzbudi nejako k tomu aby aj siel za lekarom. No, ale aspon som Ti predlzil zivot tym ako si sa na tej otazke posmiala ved popravde som tu aj nejake take reakcie cakal, no ak mi aspon niekto seriozne odpovie tak potom mam take komentare ako tej Tvoj uplne na haku.

delphia dakujem :)