co si myslite o tom ak...

Príspevok v téme: co si myslite o tom ak...
el nino

priatel, nece abo lepsie povedane radsej ide na inu smenu v praci ako chodim ja, tvrdi mi ze to kvoli peniazkom...ze lepsie zarobi na nocnej...a ja robim dennky...a tiez to ze by sme sa iba potom hadali kebyze sme stale spolu, a kedze je ziarlivy a velmi iba by mi robil sceny...a takto sme si vraj aj vzacnejsi, ja sa vsak bojim ze sa od seba vzdialime ked nie sme stale spolu. Mozno ma pravdu, no ked pozorujem pary..vzdy ten partner ce byt s priatelkou na tej istej smene...vzdy hoci, je pravda, ze je to len o rutine...a ze sa vidia vsade...v praci, doma...stale...a ziadne take ze tesenie sa na toho druheho....neviem mam zmiesane pocity...preco radsej tam ako so mnou....a nie nema inu...to len tak mimochodom...tak co je lepsie, byt spolu stale...i v praci,,ako to pary robia alebo ma pravdu, ze lepsie byt takto...hmm....trapi ma to ...ze ci nece byt uz so mnou, ci mu stacim na tych par hodin...ci potrebuje trosku volnosti....abo....dakujem za nazory...:) ...t

rony26

namiesto toho aby si ty robila menej pre neho, by radsej on mohol robit viac pre teba...ciele si si stanovila spravne, mal by si ta vazit, respektovat tvoje potreby a tuzby co by sa prejavilo tym, zeby si bola stastnejsia...lenze moze si ta vazit ked vidi, ze ta ma omotanu okolo prsta a ze skaces ako on piska?...v niektorych veciach si musis proste dupnut, lebo cely zivot sa prisposobovat nemozes

el nino

zasadil si uder...otazku :)rony... co on robi pre mna???????....hmmm....no ked sa nad tym zamyslim....robi nieco...ale nie tak ako ja pre neho..a co ked zacnem robit pre neho uz menej...bude si ma viac vazit...bude sa viac snazit...??? aby som bola stastnejsia?....hmm? ano ce to vniest rovnovahu...

rony26

aj som si myslel, ze to robis z lasky...to je pekne, ale co robi z lasky on pre teba?...rozhodne by to chcelo vniest trochu rovnovahy do vztahu, drzim palce

el nino

takto, vycitky mam trosku pre to ze mi to vycita...a lebo ho milujem a nechapem preco..mi to vycita....a s tym mas pravdu, ze je to nezmyselne prisposobovanie...pripustam...no to je fakt asi len preto ze ho milujem...neboj cem si to trosku uz poriesit...ako ja cem...a poriadne sa porozpravat...ak nie akceptovat po dobrotky ta potom to uz nechavam na nom....a zvykam si asi preto lebo mi je s nim dobre i takto...len ta spolocnost no...:/...a tak..:/...

rony26

tak si to zhrnme: on s tebou nechce chodit do spolocnosti...ked nahodou ides sama a on je doma (z vlastnej vole) tak ty mas vycitky, ze je sam doma???...no zasnem...a este pritom sa mu v hlave prehanaju myslienky, ze si bohvie s kym a bohvie co robis...a ze si zacinas zvykat?...preco? preco si zvykas na nieco co ti nevyhovuje?...hlavne necakaj, ze sa v buducnosti zmeni a uz vobec nie ked ani ty nemas snahu to zmenit, ale radsej sa tomu nezmyselne prisposobujes

el nino

to ano mas pravdu jajka...niekedy sa citim ako v base...bo by som tolko veci robila a behala kdekade..ale ked si predstavim ze on je doma...tak mam i vycitky..ta radsej sedim doma, hoci nie velmi stastna...ale ak ti mam pravdu povedat zacinam si na to zvykat...hoci........sak ja som sa o tom so nim rozpravala...ale vzdy to neako ukecal....a potom ako ...aj ma zobral na pivko, i potom s jeho kamosmi a tak...ale bol taky proste nesvoj, ze tam nie je rad....akoby som to len ja cela...nevim fakt..uz som mu aj vravela ze by som rada isla do kina..kuknut, do fitka ci nepojde so mnou, na vylety...prechadzku vsade mozne ale vzdy sa to bud presunie...abo proste sa pre nieco nejde...hmmm....stve ma to....a ano ked aj idem vonka...tak je doma...ale ked pridem hadze mi vycitky a take keci....nevim...milujem ho...lenze lenze....:)...je to lenochod..:D...nevim co mam s nim uz robit...vidis pisem temu ze mam pochybnosti ze ci nece byt so mnou v robotke...a pritom sme spolu stale...aaaaaaaaale chyba mi proste to byt so snim v spolocnosti...vonka, inde...zazivat nieco blaznive, nove...hmmm..kurde tu :)

jajka001_

chapem. jemu to takto vyhovuje. ale tebe nie, ty si spolocenska a ak ta ma rad, premoze sa a pojde s tebou niekam. lebo takto vam to dlho nevydrzi. je pekne ze sa mate radi ale nijak sa ten vas vztah nevyvija. ty sedis doma, on ta nikam samu nepusti, s tebou nejde, no necitis sa jak v base? povedz mu, ok, tebe sa nechce, ale mne hej, idem s kamoskou a ty si tu oddychuj. a nech si ziarli, a co. mozno ho to prinuti nieco pre ten vztah spravit.

el nino

no takto...spoznali sme sa ako spolubyvajuci...a ked proste to prerastlo zacali sme aj spolu normalne spolocne zit...od zaciatku...nemalo to spad ako klasika...rande...otukavacky a tak..bo sme boli dobry kamosi uz od zaciatku...no a co tak ze ozivit to...ako ano cela by som lenze moj priatel nie je vobec spolocensky radsej sedi doma...nikde nejde..aj ked ho volam niekde...tak je tu vzdy neco...prsi,ide do prace, nevyspi sa...uz je vecer..a bla bla bla....tak presne ako stari manzelia kurde a to ma stve...bo prichadzame o zazitky a haluze...a ci ma pusti...tak to ani vobec ne....:/...bo ziarlivy je strastne...a hned by to bral ze ja sa flakam, s kadekym...a ze ho vari idem podviest....nevim..no...i to je jedna vec...ktora mi trosku...trosku viac vadi, nevim ako ale cela by som normal ze chodit do spolocnosti....zit...uzivat si...len on ze jemu to uz netreba...ze je stastny konecne tak ako je..:) no to je nadlho...:)

jajka001_

od zaciatku spolu byvate? fiha. a co tak ist na rande? ozivit vztah? niekam si vyrazit, zabavit sa? zijete jak stari manzelia a to ste spolu len par mesiacov. chodis niekam aj bez neho, ci len cakas stale na neho?

el nino

no tak zijeme spolu od zaciatku ...v podstate sedem mesiacov, a byvame spolu, zijeme...pride z robotky som tu...pridem ja..on je tu...ani velmi vonka nechodime...ale je nam fajn...hoci je pravda ze cim sme spolu castejsie...a aj cely den potom uz pomaly nastupuju hadky a blbovinky...viem ze asi ma pravdu, len proste su tu veci, ze ...hmm...nad cim zena asi premysla...preco nie spolu, ked seci ostatni to tak robia...hoci ja viem...viem...len proste take skriatky pochybnosti mi behaju hlavou..:/