Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Únik mocu

Ahojlaska

Ja som bola operovaná u Dr. Gajdoša v Piešťanoch. Vrele odporúčam. Termín som mala do 14 dní, v deň operácie som išla poobede domov.Mohla som si vybrať spôsob narkózy. Páska , ktorú mi implantoval drží skvele. Už som 3 roky po operácii a nepomočujem sa.

evitschka

ja som bola jedna z tych stastlivcov co im stacilo iba uzivat Ive a bez lekara to ustupilo same, zatial sa nic nevratilo snad to tak ostane, podla mna som mala len "stresovu" inkontinenciu... ale tak mozem odporucit

Sisa S

Ja som rok a pol od zavedenie TOT pásky. Mám 41 rokov a pred zavedením pásky mi bol diagnostikovaný 3 stuprň inkontinencie. Rok bolo veľmi dobre, žiaden únik no teraz akoby sa mi vracal stav pred operáciou. Neviem čo mám robiť, asi sa znova objednám k urogynekológovi. Až máte niektorá skúsenosti s vrátením inkontinencie prosím poraďte. Ďakujem za akúkoľvek radu.

alabala

Ja som po vloženíTOT pásky 3 týždne.Tento zákrok nadmieru splnil moje očakávania.Mala som strach,ale naozaj nieje naozaj čoho sa báť.Je to 15 min.záležitosť.Mala som celkovu narkozu .Treba naozaj nájsť kvalitného odborníka.Pooperačne bolesti neboli žiadne,bola som už aj na kontrole a už môžem robiť úplne všetko.

Iva 51

Dievčatá TOT pásku odporúčam. Mala som takéto problémy. A teraz ani kvapka, nemám problémy s močením ani iné ďalšie Ale nevie to urobiť každý. Pozrite si www.gynpor.sk . Je tam pán primár Galád- urogynekolog. Je to odborník, ktorý to vie urobiť. Chodte sa svojim urologom a pýtajte si výmenný lístok k nemu na kliniku na Sliač. Zoberie bez problémov.

halogenik

no mira si zabila!!! :D
prirovnavat uvolnenie emocionalne z uzitia alkoholu k uvolneniu sfinkteru mocovej rury...:D :D :D
co dodat? si odbornik jak fras!

- mira

Nela, uvoľnenie zvierača močového mechúra je spôsobené potravinami, ktoré uvoľňujú./ Snáď každý pozná účinok alkoholu na uvoľnenie pri komunikácii s ľuďmi./
Uvoľnenie menej viditeľné spôsobuje i cukor, kyseliny, ovocie, povzbudzujúce látky, chémia v potravinách a aromatické látky, sladené nápoje studené nápoje a chladené a studené potraviny .
Takýmto potravinám sa vyhýbaj a po čase sa zvierač bude schopný stiahnuť.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Únik mocu - Fórum - ZDRAVIE.sk