PROSIM POMOOOC MAME BLCHY

Príspevok v téme: PROSIM POMOOOC MAME BLCHY
bamby112

Ludia prosim poradte mi...pred 4 rokmy som raz domov doniesla blchu. Vsetko sme upratovali prali atd. ale stale ma stipala a citila som ze po mne skace. Nemohla som spat. Raz som ju aj videla ale usla mi. Niktoho ineho nestipala len mna. Potom sme kupili aj pripravok proti blcham na psa a vystriekali postel a podlahu okolo nej. Ja a aj moji rodicia sme boli s toho uz fakt vycerpany a znechuteny...lebo ja som stale citila ako po mne skace. Ale potom ako sme to vystriekali tak si rodicia mysleli ze si to uz len namyslam. Proste mi neverili ale ona bola stale u nas. Nasi uz mali toho pokrk tak na mna len nakricali ze nech si uz prestanem vymyslat lebo uz nemam stipance. Lenze ona sa rozmnozila tak som ticho znasala to ze po mne lozi par blsiek lebo inak sa s nasimi nedalo. Tak som len preplakala par noci zo zufalstva. Lenze teraz mam priatela. Spociatku sa nic nedialo lenze teraz po roku mal blsku aj on zrejme odomna. Hanbim sa mu to povedat a neviem co mam robit. Ked on sa stale skrabe a stve ho to ze ho vsetko svrbi. Och teraz som kupila biolit na blchy a vystreikala veci lenze nejak to nepomohlo skusim este zehlenie. Ja uz neviem co robit