kde kupim zajecicku horku vodu?

Príspevok v téme: kde kupim zajecicku horku vodu?
lucka963

ahojte vedeli by ste mi niekto poradit kde kupim tuto vodu? nahodou som natrafila na nu asi na tomto fore vraj posobi ako taka mensia crevna sprcha ked ju vypijete vraj je to dobre tak by som ju chcela zohnat...alebo nevedeli by ste mi poradit nieco podobne na taky crevny vyplach , mam problemy niekedy sa vyprazdnit aj napriek tomu ze jem dennodenne ovsene vlocky,pijem psyllium,uzivam aj chlorelu a aloe vera gel no proste neskutocne a nemozem sa casto vytoto.....

Jura-j

kupis ju aj v tescu.. myslim ze aj v inych velkych predajnach. aj susene slivky su dobre, tie stoja 2eura 500g a su velmy chutne

jeanny

este nieco, neprehanaj to ani z tou vlakninou a hlavne pi vela vody...mna napriklad vlaknina ucpava a to aj ked vypijem dva litre k nej, ked ju neberiem ani nejem vela vlakninovych veci tak mam pravidelne vyprazdnovanie..skus to na chvilu vysadit, niektori ludia su nato citlivi

jeanny

kupis ju v lekarni, stoji nieco cez 2 eura...ale daj si pozor nanu, ja som sa cely den nepohla z domu a myslela som ze to je moj konec :D inak je hnusna fakt, a slana (strasne to stipe ked to ide von :))) opartne