Pomozte mi sa v nom vyznat :)

Príspevok v téme: Pomozte mi sa v nom vyznat :)
osladenakava

Mam kolegu, sme v kancli viaceri, ale s nim si rozumieme najviac. Obcas ma pohladka, placne po zadku a pod., bavime sa o sexe, padaju dvojzmyselne narazky. Mne je to prijemne, fakt si rozumieme, nie je to nejaky uchyl, ale ked mu to opatujem, ze ho potlapkam po pleci napr., tak sa neciti vo svojej kozi. Obaja mame svoje vztahy.
Tak co vlastne chce?

alusinka

A kvoli takemuto "fesakovi" som raz prisla o pracu... nebol to moj kolega, bol to moj zakaznik... az raz na to prisla jeho frajerka, ktoru chcel kvoli mne nechat, dala mi facku a ja som z toho vysla ako najvacsia krava a dostala padaka. A od toho dna, sa mi chlapec, ktory mi dovtedy vyznaval lasku, neozval :)))

Davaj si pozor radsej ;)

bibi123

osladenakava-mala by si zmenit nick na osladenakrava:O))) nepripada Ti to nefer voci tvojmu priatelovi a jeho priatelke??? akoby sa Ti pacilo, keby Tvoj priatel ohmatkaval v robote kolegyne???
nechapem, kam ten svet speje...

jajka001_

vies preco sa citi neisto ked sa ho dotknes ty? lebo ohmatkavat sa cudzimi nechaju len hlupane, lahke baby. on si z teba utahuje. nechce s tebou nic mat.

Deee

ja by som sa spytala skor, o co ide tebe? si zadana a nechas sa tlapkat po zadku od kolegu? a on je zadany a toto robi inej zene ako svojej partnerke?
podla mna to nie je prave vhodne, mozno mu nejde o nic, mozno o sex a mozno by si sa mala opytat...
pracujem v cisto muzskom kolektive, vyborne si rozumieme, chlapci mi nosia obedy, otvaraju dvere, pomahaju s kartonami, ale ani jeden by ma v zivote nikdy netlapol po zadku...

AdamKrt

Nezda sa Ti to sproste voci obom partnerom, ze sa potlapkavate po zadku a flirtujete o sexe ? Co tak venovat sa kazdy svojmu partnerovi/partnerke...