Peniaze ako, kde?

lost

MLM ale nie je tak cistokrvna pyramidova hra alá Ponziho schema sa mi zda

ponzi je taky hyper sikovny clovke, dviadstiatich rokov dvadsiateho storocia vymyslel to co pouzil napriklad Madoff, alebo u nas BMG a Horizont a ine haluze..

Cize tam sa tiez da ziskat, ale je to riskantne :)

Ale nenapada ma ziadne miesto kde by to prave v tomto momente islo do niekolko dni a kazdopadne na to v 95% pripadoch potrebujes kapital..

lost

pyramidova hra je dobra len ked je tam clovek zo zaciatku, alebo je priamo majitel :)

najvacsia pyramidova hra u nas na slovensku je dochodkovy fond :)

MLM by som porovnal k poistovniam :D

mimochodom, 7 mil SKK bonusy su extremne skromne este :D

a ano, poistovne su tu na to aby zarobili na nestasti ludi, mali by ich zrusit :)

cez noc sa z financnych roblemov nedostanes, ale ak mozes, napis aspon metaforicky o aku sumu sa jedna :)

veronika1211

ja nehvorim ze to odsudzujem, len tito sa ozyvaju pod vselijakymi zamienkami a to sa mi na nich nepaci.
napriklad volali mi z ovb pod menom narodnej banky a pri stretnuti mi povedali co su zac. uz vyuzivaju vsetky triky.
a pri tych pyramidovych spolocnostiach - lahko sa do toho zapleties, tak lahko sa z toho nevymotas. avon a pod. su troska slabsi odvar a nemusis do toho nic investovat.
ale chalanisko zufalo vola o pomoc. keby bolo vsetko take jednoduche, kazdy by bol milionar :)

bibi123

veronika-asi nevies, ake maju financni makleri a poistovaci platy:O))) najvyssie!!! robila som v poistovni (nie poistovaka, ale pri vedeni) a sikovni poistovaci si vedeli zarobit aj 5 000 000rocne (boli mi pristupne statistiky, navyssie bolo na proviziach jednemu vyplatene okolo 7mil sk za rok a to mal len maturitu, ale vedel vzbudit doveru u klientov a mal perfektne komunikacne schopnosti)- poistovakom stacilo si napr. podchytit velke firmy, kde im zakonne, havarijne poistili nakladaky, tovar, budovy, sklady, urazove poistenie zamestnancov,stacilo im pracovat par dni do mesiaca a zarabali viac ako manazeri vo velkych firmach:O)))
tiez financni makleri zarabaju vela-tisice eur mesacne(2. vec vsak je, ze je to podla mna neeticke povolanie, nakolko tam ide o osklbanie klientov, nie im zarobit).
dobre sa da zarobit aj v Tebe odsudenych pyramidovych spolocnostiach-cize multilevelovych sieti-ako je oriflame, avon. Maminina znama sa vypracovala v takejto sieti z predajcu s katalogom na organizovanie seminarov a robenia vo velkom a za rok 2010 zarobila vyse 100 000eur. Cize aj v tychto oboroch moze clovek zarobit legalnym sposobom velmi vela, len musi byt sikovny.

fast-ak potrebujes rychlo peniaze(nenapisal si, aku mas kvalifikaciu, vzdelanie), ale skus nejaku brigadnicku spolocnost-jednorazove brigady- tam si vyplacany hned, nebudes musiet cakat mesiac na vyplatu, ked je to take surne, pripadne uz sa blizi sezona zbierania ovocia v zahranici, tak skus napr. to, viem, ze v takom Tescu je dost vysoka fluktuacia zamestnancov, takze tam casto vidim tabule, ze hladaju novych, tak skus aj tam. Zelam Ti vela stastia a cistu mysel(ziadne prepady bank, poziciavanie od nebankoviek a pod.)

veronika1211

na taketo inzeraty maju tendenciu sa ozyvat financni makleri, rozni agenti, poistovaci, ale tiez rozne pyramidove spolocnosti. davaj si na to pozor! troska mi tu chyba cast "v com som dobry a co ovladam"