nedokazem pochopiť že robim mamke problemy a stres

Príspevok v téme: nedokazem pochopiť že robim mamke problemy a stres
bugina

Mam zdravotne problemy už 5 tyzdnov- zapal stitnej zlazy, problemy s travenim a chripka ale az dnes dostanem lieky.Mamka ma pravidelne kazdy den vybera zo školy,pretože raz mi pride zle,raz toto,raz hento...ale ja to proste nevydržim potrebujem kľud a mamku pri sebe ked mi je zle a v škole to nejde..mamka sa na mna len stazuje,pretoze jej robim dalsi stres a ja už neviem čo stym :( strašne sa snažim chodiť do školy ale proste ked mi pride zle tak to nezvladnem psychicky a hned jej zavolam nech pride po mna..ja už neviem snažim sa strašne prekonavať tych 6 hodin napriek tomu že mi je zle ale vobec sa mi to nedari.. ona nechce odo mna nič ine len aby som vydržala 6hodin v škole nič viac a ja to nedokažem ! som padavka ...

nicooo

ahoj... mne ked zistili zväčšenú štítnu žľazu a zapal... tak som bola tak isto ako ty.. len v tej škole som to vydržala a doma som len ležala anič sa mi nechcelo... ja beriem euthyrox a všetko sa napravilo a život mi funguje dalej... aa nemôžeš stále tvojej mame volať a stále sa jej sukne držať... si dospelá tak sa osamoť!!!! lebo v živote bude stratená

AdamKrt

Vies preco mas zapal stitnej zlazy ?

Ak mas nedostatocnu funkciu stitnej zlazy, potom mas nedostatok jodu a je vhodne si ho doplnat v strave. Bezne ho u nas moc neziskas, prakticky skoro nic, tak ostavaju len vyzivove doplnky ako KELP a podobne. Pri zapale by Ti naviac mohlo pomoct uzivanie enzymatickeho pripravku wobenzym. Urychluje hojenie a aj zapal mizne rychlejsie. Su to vyzaky enzymov, takze to nema nejake kontraindikacie. Pre istotu sa porad s lekarom. Mohlo by Ti to vyrazne urychlit liecenie.