Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kam na dovolenku

smajliQa

a neviem co tu pisu ze mozno by si sa mohla zmestit.. sto pro sa zmestis do osem kil. jaaaaj boze,... keby sa nemala zmestit s tureckom do 8 kil, tak to rovno moze ist do dubaja.

smajliQa

mia, ja som v turecku bola .... bol jun a uz tam bolo hodne horuco, a v maji je tam tiez prijemne teplucko, a urcite sa v maji zmestis do 8 kil, aj s ultra all inclusive aj s vizami.... zober si dovolenku od tatratouru, je to lacna cestovka a spolahliva.

lost

lacny hotel mas aj do 800eur na 2tyzdne

booking.expedia.de

ten Coral Oriental vyzera 'zneistelne' a mas to stale do 800 eur len taktak :)

a este asi plus vreckove nejake.. (neviem ci je hento polpenzia alebo plnopenzia, nemecky neviem :) ale ceny maju uzasnte)

lost

Dubai na 7-9 dni staci? :)
Udajne 27C more..

booking.expedia.de

tam si mozes navolit, ten prvy odporucany totel je na 7 dni za 733 eur.

Avsak sa leti z nemecka, cize lacno by sa tam trebalo dostat a potom uz len vychutnat si nemecke lacne cestovne kancelarie :)

mia_11

rozmýšlam už dlhšie nad tým tureckom,je tam už začiatkom maja teplo?
soffa- ja mam iba tri týždne dovolenku a to začiatkom maja do 20 maja,takže na vyber nemam :(( mojim snom je inak egypt len sa stráááášne bojim že tam dostanem tu chorobu,lebo ja mam dost slaby žaludok :((

soffa

NA CYPREE SOM BOLA PRED 2MA ROKMI,BOLO TO TUSIM 23 MAJA A BOLA ZIMA..AJ MORE.. BOLO STUDENE.NEOPLATI SA TAM IST V MAJI.PRECO TAK SKORO NA DOVOLENKU?VED ZA 800 EUR MOZES IST DO TURECKA NA RIVIERU V LETNYCH MESIACOV,ZMESTIS SA NEBOJ

mate59

v celom stredomorí je máj ešte na kúpanie pomerne málo teplý.Pozri Maltu,alebo Turecko,tam býva okolo 27 vzduch a 22-23 voda a fin. sa zmestíš.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kam na dovolenku - Fórum - ZDRAVIE.sk