Postinor

Príspevok v téme: Postinor
lienka1906

ahoj potrebujem surne poradit.mala som nechraneny pohlavny styk a zobrala som postinor az o 2tyzdne lebo som si neprecitala navod.na druhy den som bola na krvnych testoch ci nie som tehotna a vysli negativne ale mam slaby krvavy vytok.moze postinor nejako ovplyvnit vysledok krvnych testov????prosim o radu

matilda

ja som brala postinor presne 30.septembra 2006..a kramy som dostala do 5tich dni..bola som tak happy:))ale..opat bol sex v novembri a bez ochrany aj ked ho stihol vybrat a kramy som dostala o tri dni,cize tak jak som mala..v decembri tiez v pohode a v januari tak som dostala jak som mala ale trvali dva tyzdne a potom som mala taky hnedy vytok..nesla som ku gynekologicke,blba som viem..bola som dnes a dala mi injekciu na vyvolanie a ,ze po menstruacii mam ist na ultrazvuk..to bol koniec mojej navstevy u nej..cize jak to pocitam,hypoteticky mozem byt v 4mesiaci(od postinoru 5mes) ale nic na mne nevidno a ona mi ani nepovedala,ze som v tom sice som sa mohla spytat ale bola som tak zostresovana,ze som ani nestihla chcela som ,co najskor odist..a myslim si,ze asi je to cysta..hmm??nie som v tom,sak..ved by povedala keby som bola,ved to uz rastie brucho a ma vysetrila a urcite by povedala,ze som v tom a ked nic nevravela si myslim,ze nie..no..som kus zmetena a kus sa bojim..co si o tom myslite??

neva

ifa - len pekne zober druhú tabletku a ukludni sa. Postinor zaberie takmer vždy,pokial sa zobere včas a podľa návodu. Hlavne nestresuj, lebo Ti to len skomplikuje všetko. Možno začnes krvácat o deň-dva, možno až v čase normalnej menštruacie, všetko je možne.

ifa

potrebujem radu dnes o 09 00 som vzala postinor a mam obavy ci zaberie sex som mala vcera a druhu tabletku mam brat az o 21 00 tak neviem co mam robit lebo sa mi nechce len tak sedet s bolestou hlavy a cakat Prosííííím P O M O C

janulik

ahoj lienka, mam 22, ale tehotna urcite nie som, lebo som si robila uz 2 testy a oba vysli negativne, takze to bude asi tym svinstvom co som zhltla :) no nic, na gyndu treba ist...hlavne nechcem uz tolko papat, lebo uz som dost pribrala a najhorsie je, ze mi je to jedno :))( to len tak pre info):)) dakujem baby, ste super

lienka1906

ahoj janulik a kolko mas rokov ak sa smiem spytat? a ten postinor to je nieco hrozne uz to nechcem nikdy ani vidiet!

janulik

hej blizia sa uz 3 tyzdne :)) a na gyndu by som rada, len som v Nemecku, ale snad mi kamoska nejakeho doktora poradi, dakujem za rady papapa

Hviezdicka

Ved ti meskaju kramy a mozno preto tolko papas, ze sa blizia... Inak postinor je pycovina riadna... Bleee... Kramy mi chodili kedy sceli asik 3 mesiace... blee... humuus, dufam, ze to uz nebudem musiet nikdy uzit :P