gynekologyčka

Príspevok v téme: gynekologyčka
erika1020

Ahojte Dievčence,. teraz k veci, Mam žensku doktorku ale je podla mna blba a dosť,priznam sa asi 3 roky som na ženskom nebola,nebol problem,ta načo nnie? asi pred dvomi tyždnami som tam šla lebo som mala bolesti v podbrusku,asi to každa pozna,vyšetrenie trvalo asi 20 secund aj s naskokom na kozu :))), tak si viete predstavit ako si asi dala zaležať,žiadne sono,ani sa neopytala kedy bol menz, naposledy proste komunisticky pristup tomu hovorim, napisala lieky, a hned ona na to pišem vam antikoncepciu lindete,a ja a načo? lebo nič neuživate, absolutne mi nezobrala krv nič ja neviem odkial nabrala že tie mi sadnu,asi ma dobreho dilera:))). samozrejme že som tie lieky nevzala,a teraz mi povedzte ako prebieha vyěšetrenie u vasho lekara,a či nahodou neni potrebny hormonalny prieskum alebo niečo podobne ved to ne su lentilky.

lionesssssss

erika, pre tvoju info... krv sa už neberie pred predpisom antikoncepcie... po novom... takže nečakaj, že ti nejaký iný gynekológ nejakým iným spôsobom predpíše antikoncepciu

delphia

v prvom rade pacientka ma mat zaujem o HAK a nie lekar ju ma bez opytania naordinovat. a nehovoriac, ze aspon pecenove testy sa maju vysetrit

lionesssssss

ak sa ti nepáčilo už po prvom vyšetrení, tak si ju mala zmeniť okamžite a nie tri roky neísť len preto lebo je "blbá"... blbá si ty...

lionesssssss

erika, blbá si TY a to dosť... tri roky neísť na gynekologickú PREVENTÍVNU prehliadku je viac ako len blbé...

a odpoveď "veď na čo" nie je odpoveď. keď už je "na čo" tak je zvyčajne už neskoro...

erika1020

Veronika, vieš ona aj pred tými tromi rokmi bola taka ista odmerana,asi preto som tam nechodila,a asi zmenim lekara