Manzel a byvala

Príspevok v téme: Manzel a byvala
vinetka

Ahojte,

mam hrozne depky a som nazurena, ze moj manzel poza moj chrbat navtivil byvalu (vydata s detmi). Nadiktoval jej vsetky nase udaje (tel. cisla, adresu) a ona nam uz stihla poslat aj pohladnicu. Rozisli sa kvoli jej nevere. On o nej vsak dodnes rozprava velmi pekne, ako o prvej laskej, svatici... Pomaly sa citim, ze ja som popri nej nula. Raz som s nou komunikovala cez chat (stale nam vypisovala) a poriadne ma sacovala. Ona je 10 rokov nezamestnana, sedi doma, nudi sa, tak kontaktuje byvalych. Manzel povedal, ze ju berie len ako kamaratku, blabla, ale vie, ze som na nu alergicka a aj tak za nou siel pokecat si o jej detickach. Co robit?

vinetka

Ja len neviem pochopit zenu, ktora je vydata, ma deti a neda pokoj byvalemu... Rozum mi to neberie. Cez chat vypisovala, kedy ich prideme pozriet... Boze, neviem si predstavit sa s nou stretnut, bolo by mi to velmi, velmi neprijemne, nesikovne. Ked som kvoli tomu urobila scenu, povedal, ze mam so sebou nieco robit. To by mal skor on, aby som sa necitila tak neisto, nie? Vravel, ze by tam nesiel, keby vedel, ako mi to bude vadit. Teraz ma bude skriet, ci mu nevola alebo nepise.

mate59

ešte raz ho na to dôrazne upozorni s tým,že ak sa to zopakuje, tak sa s ňou skontaktuješ a potom jej z duše povedz.On by jej mal na rovinu povedať,aby všetky kontakty prerušili,včetne mailov že si to nepraješ.Plne ťa chápem.

vinetka

Oni sa nestretavaju pravidelne (prvykrat po x rokoch), byvame v dalekej tramtarii, nemoze si ku nej len tak odskocit. Hej, na zaciatku vztahu mi hovoril, ze si dobre rozumeju, ale on ju vraj berie len ako kamosku, aj mi povedal, ze ja som naj a podobne. Vravel, ze keby od nej citil cosi ine, ze by tam nesiel, ale ze sa spravala normalne. To su uz roky, co spolu chodili, ale bola jeho prva... Podviedla ho, vylizal sa z toho a ostali kamarati.
S jej chlapom je tiez kamarat. Podla mna chore, mozno som uzkoprsa, ja neviem.
Pohladnicu adresovala aj jemu aj mne. A este ju dala napisat jednemu z deciek... Take zlate, az mi je z toho zle. Neprajem si, aby kontaktoval byvale, ale on je dobrak.

Po dietatku priserne tuzim uz rok, zatial bez uspechu. On nechce, hrozne okolo toho okolkuje...

jajka001_

a vy deti tiez este nemate vsak? zjavne si s nou rozumie lepsie ako s tebou. ja by som to urcite netolerovala. pises ze je vydata, jej manzelovi to tiez nevadi, ako sa sprava?

vinetka

mate59 - no, uz som mu povedala, vcera... Ze ked mu ta p..a este raz napise, ze jej zavolam. Rupli mi nervy. Jednoducho mi vadi, ze sa kontaktuje s tou, ktoru odpanil, na tuto skutocnost neskutocne ziarlim. Neviem si pomoct. Ja by som ho nikdy tak neponizila s disrespektom, zeby som si vykladala s mojimi ex. A to som sa tesila, ked sme sa pred par rokmi stahovali, ze nemala na nas kontakt... A teraz sa budem bat otvorit postovu schranku. Dal aj cisla na svoj mobil a do roboty a svoj email. Super. Povedal, ze nemoze za to, ze napisala. Dobre, nie?

jajka, nie, deti nie su jeho.