Make up GOSH Natural touch foundation

katuša

Katka, určite ho teda vyskúšaj, aspoň vzorku v predajni :) inak a ja ked si skúšam makeup v predajni, naklušem tam vybavená odličovacím a tampónikmi, odmalujem si aspon jedno celé líce a až tak skúšam. chvílu počkám a normálne vyjdem von alebo aspon k oknu. niektoré baby sa hanbia, ale mňa by mrzelo dať za makeup toňko peňazí a potom ho mať len vyložený na skrini napr. kvôli zlému otieňu. ja nemám nejak veľa vyrážok, a ak náhodou dávam si aj korektoru kusok na ne. no mám také podkožné vyrážky na lícach a tie mi prekryje super. no a púder mám len druhý v živote,lebo strašne dlho vydržia :D ale mala som predtým astor, len veľmi svetlý odtieň, no bol celkom fajn. teraz som si kúpila max factor, sadol mi super odtieň, no zá sa mi trošííčku sypkejší, takže ho musím dávať fakt málo. no takto mi fasáda drží naozaj celučičký deň, ani raz sa nemusím prepudrovávať :)

Strawberryca

katuša ako keby som o sebe citala :) inak tiez som Katka :D.. najprv som mala dermacol no hruza odtiene z jedneho som bola ruzova z druheho oranzova..teraz mam astor 24hod ten je pre mna zatial naj aj ked trocha mi vadi ta konzistencia je dost husty ale ked ho rozotriem dobre stetcom a nenanesiem vo velkom mnozstve je pekny ale aj mne sa obcas stane ze som z neho flakata najme ked si ho rano davam ked nieje denne svetlo...tiez mam smiesanu plet ..tusim vyskusam ten gosh co pouzivas mohol by mi sediet :) dakujem fakt za radu ...no skoda ze sa nikto neozyva :( ...

katuša

ja nedám na ten makeup dopustiť :) mne presne sadol na pleť ako uliaty. mám zmiešanú pleť. kedysi dávno som mala dermacol,to bolo hrozné, potom astor- z toho sa mi robili fľaky a ked som vyskúšala tento...no už ho používam veeľmi dlho. rozmýšlala som, že prejdem na skúšku na max factor, no ked som si ich skúšala v parfumerke, odosť menej kryli, boli také dosť riedke. a tento gosh má takú akurátnu konzistenciu, dobre sa mi nanáša, kryje, vyzerá prirodzene, nerobia sa mi fľaky a hlavne fest dlho vydrží :) a ešte aj odtiene mi sedia, takže u mňa maximálna spokojnosť. no na leto by som chcela vyskúšať aj ten natural..a nejak sa nik neozýva.

Strawberryca

ahoj katuša :)
jee aspon niekto sa ozval :D:) a tento make up co mas teraz od Gosh ako si s nim spokojna? este som Gosh nemala ziaden ale zaujma ma tvoj nazor na ich makeupy..:)

katuša

ahoj, aj mňa zaujíma tento makeup, používam gosh x ceptional, no pri tomto píšu,že má vyzerať veľmi prirodzene, ale chcem vedieť či zároveň aj kryje a vydrží. dúfam, že sa niekto ozve. no určite pôjdem vyskúšať aspoň nejakú vzorku.

Strawberryca

to nikto tu nema skusenost s tymto makeupom ani nazor na neho? :( potrebujem poradit ozvite sa niekto prosim...