Ja uz neviem....

riesenie

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
FIGU BOROVU PSYCHO!!!!!!!!!
CHRBTICA JE UZ VYSTRENA? MOZES MAT PRISKRIPNUTY NERV

nika :)

Co s tym ma psychicky povod??? Chod pekne k obvodnemu lekarovi a on ti povie co ti je.Moznoze ti povie to co mne.Ze si asi prechladol.Da ti lieky na to a po asi tyzni alebo dvoch ta to prejde.A ak sa to zvovu objavi zase chod na komplet vysetranie.Ja som chodievala na toto vysetrenie kazdy polrok a teraz chodim raz do roka.

tereza

nika lekari urcite hovoria pravdu neviem naco by ti ju zatajovali.a hlavne co sa tyka ochorenia srdca.karol87 nebud zufaly ked kardiologicke vysetrenie dopadlo dobre potom to moze byt ako napisala nika z chrbtice alebo to moze byt aj na psychickom podklade.nezufaj ked mas stale tieto tazkosti chod k rehabilitacnemu lekarovi nech ti urobi vysetrenia on.

nika :)

Aj ja som mala tento problem.Tiez mi nic nezistili.Povedali mi,ze som prechladla a ze to mozem mat z chrbtici.Dali mi nejake lieky a musela som cvicit na chrbticu.Asi po mesiaci ma to preslo.Aj teraz ma obcas tam picha.Moznoze som zase prechladla.ale neviem, ci tomu mam verit,pretoze moja babka je chora na srdce a mama ma selest na srdci.Niesom si ista ale lekari asi by mali hovorit pravdu nie?